• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja TAXI Michał Type_r7

Michał Type_r7

Moderator działu Modelarstwo Samochodowe
Zespół forum
Reakcje
13.454 158 2
#1
Zakładam nowy temat w którym pokaże kolekcję moich kilku modeli TAXI z różnych krajów. Oczywiście w większości będą dobrze znane z niemieckich miast samochody w kremie.

Oczywiście zaczynam od Mietków.

1-3 MB 190.
Ciekawostka, to każdy z prezentowanych modeli ma w innym kolorze tapicerkę.
Obraz 064.jpg
Obraz 065.jpg
Obraz 066.jpg
Obraz 067.jpg
 

M&M

Znany użytkownik
Reakcje
671 22 2
#2
Stare modele herpy , szału nie ma >:p nic oprócz sztachety z płotu na to nie wyrwiesz.
Co do ciekawostki , to ciekawe dlaczego mają różne wnętrza bo w oryginale 1:1 to chyba wszystkie były czarną skórą zrobione .
I dobrze, że chociaż jeden w oryginale został ( bez tych podmalowań ).:eek:
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.026 108 2
#3
Doceniam tą prezentacje bo mało kto na tym forum ma odwagę od słabych modeli startować z nowym tematem.:D
Mi osobiście 190 zawsze się podobały, a majonez to najlepszy kolor dla Merca.:D
 
OP
OP
Michał Type_r7

Michał Type_r7

Moderator działu Modelarstwo Samochodowe
Zespół forum
Reakcje
13.454 158 2
#4
Dzięki Panowie za komentarze. Zastawiałem się od czego zacząc prezentację i wybór padł na MB 190.
Modele mają już swoje lata, kupiłem je jako używane i widac to po pseudomalowaniach.
 
OP
OP
Michał Type_r7

Michał Type_r7

Moderator działu Modelarstwo Samochodowe
Zespół forum
Reakcje
13.454 158 2
#8
Z taryfami jest tak, że tłumaczę sobie, że a może kiedyś będę potrzebował ich na dioramę postu taksówek i wtedy kilka podobnych, bądź identycznych jak znalazl.
 
M

Maverick

Gość
#9
No i mamy temat Taxówek (y) Co do pierwszej prezentacji to muszę napisać, ze ta 190ka z pomalowanymi listwami...:confused: Nie podoba mi się te "malowanie" tych listew kompletnie nie wyszlo.
A ogólnie to z tych taxówek zdecydowanie lepiej prezentują się C-klassy ale to zdecydowanie nowsze modele bo jak wiadomo 190ka to stary model Herpy.
 

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.344 47 0
#10
C-Klasy trochę ubogie w wykonaniu Herpy, ale ogólnie jako taksówki prezentują się dobrze.Trochę detali bym w nich podmalował bo aż się o to proszą.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.550 386 20
#17
No i się ruszyło. Nasz Typ-ek zaczął pokazy, więc będzie co oglądać.:D
Całkiem ciekawe te "taryfy" i rzeczywiście stara produkcja Herpy odbiega trochę od dzisiejszych standardów, ale wtedy takie modele były super. Najciekawsze ostatnie dwa "okularniki".
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Samochody osobowe 149
Samochody osobowe 881
Samochody osobowe 1861
Samochody osobowe 4498

Podobne wątki