• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja TAXI Lotus102

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.551 386 20
#61
E-klasa w budyniu bardzo fajna. Tylko jakoś to czarne wnętrze mi nie pasuje. Lepsze byłoby szare.
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.026 108 2
#64
Dobrze widzisz ,ogólnie to wykonana jest z takiego innego plastiku ,nie wiem dlaczego ale odróżnia się od innych:(
Ot i cała Herpa potrafią zrobić piękny model a i potrafią prostą sprawę zawalić, tak to jest jak się jest największym producentem modeli na rynku, pewne sprawy można mieć w poważaniu bo i tak są klienci.
 

michal80

Znany użytkownik
Reakcje
82 0 0
#66
E-Klasa w waniliowo kremowym kolorze bardzo mi si podoba, ale felgi jakieś takie małe niewymiarowe.
Poza tym model starannie wykonany. Najfajniejsze są czerwone tylne klosze.
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.026 108 2
#73
Kolejny fajny majonez.
Mondeo MKIII niedoceniony samochód, bardzo udana i w miarę bezawaryjna konstrukcja poza układem paliwowym z pierwszej fazy produkcyjnej 130konnego diesla.
 

michal80

Znany użytkownik
Reakcje
82 0 0
#76
Bardzo tendencyjnie wygląda ten Ford, dlatego też tendencyjny jest komentarz.
Kolor jak Taxi, wykonanie jak przystało na Rietze, musi być Fordem, no i obowiązkowo
duży szyld TAXI, który o zmroku przyciąga nabitych klientów do odwiezienia pod wskazany
ciężkim trudem adres, niedbale wypowiedziany szoferowi ;)
 

michal80

Znany użytkownik
Reakcje
82 0 0
#79
Fajnie ustawiłeś te modele, chyba od najlepiej wykonanego do ciut gorzej.
Jeśli chodzi o oryginały to kolejność trochę nie pasuje. Owszem Audi zgadza się,
ale Forda z Mercem zamieniłbym w kolejności. Fajnie, że tak przedstawiasz modele
jest jakiś zaczepny punkt odniesienia.
 
OP
OP
lotus102

lotus102

Znany użytkownik
Reakcje
2.247 7 3
#80
Fajnie ustawiłeś te modele, chyba od najlepiej wykonanego do ciut gorzej.
Jeśli chodzi o oryginały to kolejność trochę nie pasuje. Owszem Audi zgadza się,
ale Forda z Mercem zamieniłbym w kolejności. Fajnie, że tak przedstawiasz modele
jest jakiś zaczepny punkt odniesienia.
Na tym zdjęciu akurat chciałem aby kombi było w środku .Zapraszam Cię do zobaczenia działu policje ,tam na pewno sporo aut Ci się spodoba .:)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Samochody osobowe 491
Samochody osobowe 569

Podobne wątki