• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja TAXI Lotus102

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.559 386 20
#25
Ciekawy model ze względu na inne niż standardowe malowanie taksówki. Popieram Marcina, obciąć relingi i będzie dużo ciekawiej.
 

michal80

Znany użytkownik
Reakcje
82 0 0
#26
Rzeczywiście jakoś dziwnie wygląda ta taksówka w takim kolorze.
Jak Mercedes Taxi, to tylko w kremowym kolorze.Jakaś ciężka torba musiała
na tym relingu leżeć skoro pękł ;) Fajny model wczesnej historii Mercedesa.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.559 386 20
#30
Budyniowy Mercedes jakoś bardziej mi pasuje niż Volkswagen. Ciekawiej wygląda.
 

michal80

Znany użytkownik
Reakcje
82 0 0
#31
Dzisiaj ten Meredes W124 już wygląda jak powinien, czyli w jednobarwnym jasnym kolorze.
Wykonanie jak na starszą formę karoserii bardzo ładne z fajnie wyglądającymi światłami i
czarnymi listwami na zderzakach. Passat Variant również może się podobać większości.
 

michal80

Znany użytkownik
Reakcje
82 0 0
#35
Poczciwa A6-ka prowadzi starszych braci ;) Fajnie wykonany model, kolor również pasuje do tego kombi.
To były jeszcze czasy, kiedy Rietze wypuszczał modele Audi, a herpa tylko wydała A4-kę pierwszej generacji.
 

michal80

Znany użytkownik
Reakcje
82 0 0
#39
Niemcy maja białe Mercedesy W124 / E-klasy, a za Oceanem wychodząc na jezdnię można bardzo łatwo wpaść
pod żółtą taksówkę ;) Szczególnie w NY. Dość oryginalny model, najbardziej podobają mi się chromowane koła :)
 

Michał Type_r7

Moderator działu Modelarstwo Samochodowe
Zespół forum
Reakcje
13.454 158 2
#40
Taryfa z NY wygląda świetnie, miałem okazję taką podróżowac w NY. I to była prawdziwa taryfa a nie to co teraz jest na stanie Nissan NV200... porażka.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Samochody osobowe 491
Samochody osobowe 569

Podobne wątki