• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

1:1 Tatra, Ifa, Liaz, Robur

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.027 108 2
#13
Świetna Ifa , te tematy powstały po to by uporządkować forum z naciskiem na pojazdy ciężarowe i specjalne, fakt w tytule nie ma że tylko ciężarowe , jednak wstawianie tu osobówek będzie zaśmiecało temat, jest stosowny temat związany z samochodami osobowymi z byłych demoludów.;):)
 

axer1970

Znany użytkownik
Reakcje
142 1 0
#14
Prawda, może umieściłem fotkę tej IFY nie tam gdzie trzeba. Proponuję by forum dotyczyło wszelkiego rodzaju pojazdów w tym i osobówek. Wszystko się nieco wiąże. Np. Jest tu wspomniana IFA. Można fotki starszej IFY W50 zamieścic tu jak i np. w temacie "Auta PRL-U" bo i w okresie PRL-u u nas jeździły. A i nikt nie zgrzeszy umieszczając fotkę takiej IFY w temacie "Ciężarówki 1:1". Może nie mam racji, ale tak mi się wydaje....
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.027 108 2
#15
Prawda, może umieściłem fotkę tej IFY nie tam gdzie trzeba. Proponuję by forum dotyczyło wszelkiego rodzaju pojazdów w tym i osobówek. Wszystko się nieco wiąże. Np. Jest tu wspomniana IFA. Można fotki starszej IFY W50 zamieścic tu jak i np. w temacie "Auta PRL-U" bo i w okresie PRL-u u nas jeździły. A i nikt nie zgrzeszy umieszczając fotkę takiej IFY w temacie "Ciężarówki 1:1". Może nie mam racji, ale tak mi się wydaje....
Forum jak najbardziej dotyczy samochodów i osobowych i ciężarowych , autobusów pojazdów specjalnych i innych na gumowych kołach.
Masz rację jest wiele fotek które pasują do różnych tematów, ostatnio z kolegami trochę wprowadziliśmy systematyki w pojazdach ciężarowych , trochę podpatrując niemieckie fora miłośników samochodów.
Nikomu nikt nie zabroni zakładać nowych ciekawych tematów i zrobić np trochę porządku w samochodach osobowych.
Nam po prostu łatwiej jest coś znaleźć jak mamy to poukładane, a często samochody w 1-1 służą jako wzór do tworzenia modelu lub są inspiracją.
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.027 108 2
#18
Wprzedziles mnie tez mu fotke robilem
Działanie nie planowane.

Apel do wszystkich kolegów nie wstawiajcie za dużo zbyt szczegółowych fotek samochodów i to jeszcze z widocznymi tablicami rejestracyjnymi , bo to może być pożywka dla jakiś nadgorliwych donosicieli albo innych tego typu , fotki niestety bardzo dużo pokazują , moim zdanie za dużo , po co wpędzać w niepotrzebne kłopoty właścicieli tych wiekowych pojazdów i tak ich życie nie jest łatwe ITD na nich czyha każdego dnia.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Skala 1:1 5
Skala 1:1 29

Podobne wątki