• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Diorama Tartak "Trzeciewnica"

OP
OP
Antez

Antez

Aktywny użytkownik
Reakcje
450 0 6
Trochę plany się po zmnieniały nie dostanę tego kitu co pokazywałem wcześniej (Nie wysyłają do Polski) a więc złożę albo lkt albo stalińca 100
 

Zbigniew Gałczyński

Moderator Działu Tabor
Zespół forum
Reakcje
4.023 28 1
Jak oceniasz ten kit Stara z zabudową dźwigu ? Jak mniemam to zestaw z GPM ? Możesz pokazać lepsze zdjęcie tego Stara ?
Pytam ponieważ sam myślę nad zakupem takiego. Będę wdzięczny za udzielenie odpowiedzi.
 
OP
OP
Antez

Antez

Aktywny użytkownik
Reakcje
450 0 6
Jak oceniasz ten kit Stara z zabudową dźwigu ? Jak mniemam to zestaw z GPM ? Możesz pokazać lepsze zdjęcie tego Stara ?
Pytam ponieważ sam myślę nad zakupem takiego. Będę wdzięczny za udzielenie odpowiedzi.
Wykonanie bardzo dobre dużo szczegółów lecz składa się z dosyć małej ilości części. Fotki wstawię wieczorem, narazie wracam z wystawy w Warszawie FSO
 
OP
OP
Antez

Antez

Aktywny użytkownik
Reakcje
450 0 6
Następnym modelem będzie star C-28 siodłowy. Dzisiaj będą jeszcze fotki z przeróbki K-700.
Czy modele od violetta chomiak (eugen74) są dobrej jakości? co o nich myślicie.