• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Diorama Tartak "Trzeciewnica"

Astro

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
9.810 301 15
#63
Dobranoc

A z ocenami wszytko GIT, co roku Pasek :D
Czerwony? Na tyłku? :)ą
Świetną robotę tu widzę. Zanim znajdziesz skrzynkę, przymocuj makietę do czegoś sztywnego, choćby wkrętami do płyty meblowej 18mm. Później dziury zamaskujesz.
W kwestii ograniczeń neurologicznych... moja młodsza córeczka urodziła się z genetyczną chorobą zwaną zespół Joubert - min. z hipotonią i dysplazją robaka móżdżku. Zaburzenia równowagi, lekki niedowład kończyn, brak wodzenia wzrokiem. Uwierz mi, dla niej ograniczenia są po prostu kolejnymi przeszkodami do pokonania, a determinacją i wolą walki pokonuje wszystkich dookoła. U ciebie widać talent i chyba tę samą determinację, a szczerze ci powiem, że jakością pracy bijesz na łeb wielu tutejszych mądrali, którym drżenie rąk raczej nie przeszkadza, chyba, że za dużo łoją....
Trzymam kciuki i życzę powodzenia
 
OP
OP
Antez

Antez

Aktywny użytkownik
Reakcje
447 0 6
#64
Witam dawno mnie nie było, w tygodniu ciężko mi coś wrzucić lecz mam trochę zdjęć I zacząłem nowy model a miqnowicie Praga od sdv. Star 660 z drewnem to nowość lecz od kleju wygięła się tektura z której jest ta część zrobiona lecz jest to do szybkiej naprawy. Na życzenie kolegi @Rafał M zrobiłem kilka zdjęć widlaka od kibri
 

Załączniki

kosmo83

Znany użytkownik
Reakcje
4.953 2 0
#66
Witam nowego kolegę na naszym forum;)
Model wyglądają bardzo fajnie i diorama też zapowiada się świetnie(y)teraz czekam na kolejną prezentacje w dalszych pracach:)
 

Qmaty

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
5.828 235 3
#68
Dziękuję za dodatkowe fotki widlaka. Zdjęcia dioramy w otoczeniu natury wyglądają zdecydowanie lepiej. Płot z GPM'u wyczuwam :niepewny:
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.842 386 20
#70
Praga zapowiada się ciekawie. Trzeba tylko jeszcze nad nią popracować. A tak w ogóle to co to za białe naloty na plastiku? I jakoś tak dziwnie różne kolory plastiku... :niepewny:
 
OP
OP
Antez

Antez

Aktywny użytkownik
Reakcje
447 0 6
#71
Praga zapowiada się ciekawie. Trzeba tylko jeszcze nad nią popracować. A tak w ogóle to co to za białe naloty na plastiku? I jakoś tak dziwnie różne kolory plastiku... :niepewny:
Naloty po cjanoakrylu , będzie malowane spokojnie nie zostawię jej barwione w masie. Brakuje świateł lalek I tablic.
 
OP
OP
Antez

Antez

Aktywny użytkownik
Reakcje
447 0 6
#74
A może przeczytaj swoje wpisy pod kątem np. gramatyki zanim dasz negatywa.
A kolega przyszedł tutaj żeby zwrócić uwagę ??
Ja ten wątek prowadzę w celu poznania lepszych metod modelarskich I chwaleniem się osiągnięciami, a nie pisania wedle czyjegoś "widzi mi się" popełniłem błąd trudno trzeba to jakoś przeżyć.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.842 386 20
#75
A kolega przyszedł tutaj żeby zwrócić uwagę ??
Ja ten wątek prowadzę w celu poznania lepszych metod modelarskich I chwaleniem się osiągnięciami, a nie pisania wedle czyjegoś "widzi mi się" popełniłem błąd trudno trzeba to jakoś przeżyć.
Kolego @Antez! Spokojnie. Pisać należy poprawnie, bo to świadczy o szanowaniu ojczystego języka. Błędy się popełnia, ale trzeba je poprawiać. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby kolega przeczytał swój wpis zanim go wyśle. Poza tym forum pozwala edytować wpis przez co najmniej pół godziny od wysłania.
Zatem takie zachowanie, jak kolega prezentuje jest nieakceptowalne.
 
OP
OP
Antez

Antez

Aktywny użytkownik
Reakcje
447 0 6
#76
Kolego @Antez! Spokojnie. Pisać należy poprawnie, bo to świadczy o szanowaniu ojczystego języka. Błędy się popełnia, ale trzeba je poprawiać. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby kolega przeczytał swój wpis zanim go wyśle. Poza tym forum pozwala edytować wpis przez co najmniej pół godziny od wysłania.
Zatem takie zachowanie, jak kolega prezentuje jest nieakceptowalne.
Przepraszam kolegę @Adamzalesie za wcześniejszy wpis