• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Targi Modelarskie w Krakowie 8-9 września 2007

pado

Znany użytkownik
KKMK
Reakcje
4.474 33 0
#61
kozak napisał(a):
U mnie nie ma problemów z prądem - podłącze się do każdego.
Jakby to powiedzieć. Dla chcącego nic trudnego ;) Każdy jak chce to się podłączy z każdym. Nogami też zabardzo się niemartw bo mam kilka wolnych koziołków ;)
 

Doris

Użytkownik
Reakcje
1 0 0
#64
A ja jeszcze raz pytam co to za konspiracyjne TARGI w Krakowie - nie ma nigdzie nawet programu, na stronie Muzeum też nic więc pełna konspiracja. A ja żeby tam pojechać (i może postawić stoisko a może tylko pozwiedzać) chcę cokolwiek wiedzieć na ten temat.
 

Doris

Użytkownik
Reakcje
1 0 0
#66
Bardzo dziękuję gbbsoft - nareszcie pełna informacja!! A kolegom z Krakowa już dziękujemy. I zmiencie tytuł tematu na piknik, żeby ludzi w błąd nie wprowadzać.
Pozdrowienia.
 

Elvis

Znany użytkownik
Reakcje
1.685 62 3
#68
Doris napisał(a):
A kolegom z Krakowa już dziękujemy.
CZEPIASZ SIĘ!
Nie od razu Rzym zbudowano, to bardzo fajnie siedzieć przed komputerem i narzekać na cały świat, że kilentów nie ma, że zupa za słona.
Pierwszy post odnośnie tej imprezy pojawił się 14 czerwca, to dość czasu, dla kogoś kto chce się wystawić, żeby się skontaktować z organizatorem i dowiedzieć o szczegóły.
 

jacekk

Aktywny użytkownik
KKMK
Reakcje
439 18 0
#69
...co to za konspiracyjne TARGI w Krakowie - nie ma nigdzie nawet programu... (...) chcę cokolwiek wiedzieć na ten temat.
Wyszukiwarek Ci u nas dostatek, a i czytać wystarczy choćby ten wątek od poczatku.
Tam i informację, i stronę znajdzie poszukujący
 

Misiek

Znany użytkownik
NAMR
Reakcje
4.993 140 0
#70
w jakich godzinach planowana jest zasadnicza impreza DCC
pytam bo chcę dostosować swój przyjazd - na gotowe
związane jest to z bandyckimi cenami noclegów w akademiku (100zeta za pokój)

6.05 Malinowski do Krakowa, 8.52 planowo na miejscu
ostatni powrotny pociąg o 20.00, zresztą też Malinowski
 

adas

Użytkownik
KKMK
Reakcje
0 0 0
#71
Mam pytanie technicznie:

zakładam ze od Szymka w strone do moich modułów (na rysunku opisanych Adam W) bedzie szedł szlak 2-torowy. u mnie przerodzi sie on nawet w 3 tory w pewnym momencie (pracuje na stacja i moje moduly 3 torowe to wjazd na stacje - ktorej jeszcze nie ma :p).

Mam wiec pytanie jaki długi bedize szlak 2 torowy - czy az do nastepnej stacji? czy skonczy sie gdzies wczesniej wewntualnie gdzie i w jaki sposob

Adam
 

ciekma

Znany użytkownik
FREMO Polska
KKMK
Reakcje
7 1 0
#72
Witam, wróciłem już do Krakowa, naprawiam straty po burzy.

Co do układu makiet - nadal proponuję układ otwarty,
zwłaszcza jeśli ma być dostęp widzów do tego samolotu.

Co do tematu wątku który zbulwersował panią Doris - oficjalnie nazywa się to
"Małopolskie spotkania modelarskie" i do tej pory, co zrozumiałe,
było to zdominowane przez modelarzy lotniczych i figurkowych,
akcent kolejowy jest w tym roku pierwszy raz więc proszę wybaczyć ewentualne niedociągnięcia i niedogadania.

Pozdr,
Mc
 

pado

Znany użytkownik
KKMK
Reakcje
4.474 33 0
#73
Misiek napisał(a):
w jakich godzinach planowana jest zasadnicza impreza DCC
pytam bo chcę dostosować swój przyjazd - na gotowe
związane jest to z bandyckimi cenami noclegów w akademiku (100zeta za pokój)

6.05 Malinowski do Krakowa, 8.52 planowo na miejscu
ostatni powrotny pociąg o 20.00, zresztą też Malinowski
Hmmm Misiek planowano rozłozyć DCC w piątek wieczorem kiedy to makiety wszystkie będą już hulały na tip top. Kiedy to się dokłądnie stanie niejestem w stanie powiedzieć. Wszytsko zależy od montażu. Jesli by miało DCC chodzić to przez całą sobotę od 10 do 19. Jesli jednak Ciebie niebędzie z DCC to hmm niewiem kto zasili cały nasz majdan. Elvis ty dasz radę :?: Pytam bo niewiem co z RobertemP i Dominikiem.


Adamie W.
Co do szalku to ten 2 torowy będzie się kończył tuż przed łukiem w prawo wykonanym przez Krzyska. On ma moduł na którym jest przejscie z jednego na dwa tory.
 

adas

Użytkownik
KKMK
Reakcje
0 0 0
#74
Szymek nie zrozumiałem dokładnie - jadac od twojej stacji szlak 2 torowy dojdzie do mnie czy zostanie wczesniej zamieniony na 1 torowke?

innymi słowy patrzac od twojej stacji dwutorowka konczy sie za mna czy przede mna?
 

adas

Użytkownik
KKMK
Reakcje
0 0 0
#76
dobra nie chce juz wiecej smiecic na forum bo dopatrzyłem sie na obrazku chociaz bylo ciezko - ale chce powiedziec ze moje moduly laca sie z dwoima lukami w prawo a potem przed stacja marcina jest nastepny luk w prawo jesli przyjmujemy ruch zgodny ze wskazowkami zegara :/ - koniec tematu
 

Misiek

Znany użytkownik
NAMR
Reakcje
4.993 140 0
#79
jacekk - dzwoniłem wczoraj, dowiadywałem się, taką otrzymałem informację, jak również to, że nie było "jedynek"
więc, uporzejmie proszę o nie zarzucanie mi wypisywania "nieprawdziwych danych"

tak na marginesie - mój przyjazd stoi pod znakiem zapytania, okazało się, że FREDy są zdeponowane z całym majdanem w Skierniewicach, w naszym magazynie.
miałem po nie jechać w sobotę, tylko, że nie mogę "odzyskać" kluczy do magazynu.
Jak do jutra nie dostanę tych kluczy to niestety będziecie musieli się obejść ROCO-Xhooyo-cooo albo analgoiem
:-|
 

Elvis

Znany użytkownik
Reakcje
1.685 62 3
#80
Przy tak dużej makiecie, to z roco nie ma co nawet kombinować, tym bardziej, że ja dokładnie nie wiem czy będę mógł przyjechać w sobotę (obowiązki służbowe). Pozostaje analog, który to pewnie, niektórych bardzo ucieszy.
Co nie zmienia faktu, że lokomotywy z dekoderami (dźwiękiem) tak czy tak pojadą.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Imprezy 0
Imprezy 3
A
Imprezy 2
Imprezy 18
Imprezy 7

Podobne wątki