• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

0 (1:43) Targi HOBBY 2013 - Poznań

Konrad 0

Moderator Skala 0 (1:43.5)
Zespół forum
Reakcje
294 0 0
#3
Bogdan łatwo ich znajdziesz, Tomek ma brodę a Konrad nie.
Doskonały znak rozpoznawczy :D

Stoisko Clubu 0.pl będzie graniczyło ze stanowiskiem Tomka.
Na stoisku clubu będzie 3-metrowa makieta Tomka (moduły trasowe), na których będziemy prezentowali jazdę taboru.
Będziemy prezentować tabor PKP, budownictwo i elementy do budowy taboru.
Będziemy od piątku ok.20:00 do niedzieli.
Pozdrawiam
 
Ostatnio edytowane:
Reakcje
1.469 12 6
#5
Przedstawiam kilka moich zdjęć z dzisiejszego pobytu w Poznaniu.Skala O
DSCF6919.JPG
DSCF6920.JPG
 

Załączniki

Reakcje
1.469 12 6
#6
Dalsze zdjęcia.
 

Załączniki

M

Mattia

Gość
#7
Witam ,Mam pytanie , czy będzie jakas relacja z Targow w Poznaniu ? Oczywiście chodzi o " Skale Sluszna" .
Miałem tam być , ale tak wyszlo ze nie dotarlem .:(
 
Reakcje
1.469 12 6
#8
Zrobiłem kilka zdjęć lecz nie mogłem je tutaj wrzucić ponieważ odrzucało mi je, to wrzuciłem je na forum kolejowo modelarskie w skali O w dziale tabor.Nie wiem dlaczego system windows 7 je odrzuca. Może ktoś z uczestników forum udzieli mi porady.
 
Reakcje
0 0 0
#9
Zrobiłem kilka zdjęć lecz nie mogłem je tutaj wrzucić ponieważ odrzucało mi je, to wrzuciłem je na forum kolejowo modelarskie w skali O w dziale tabor.Nie wiem dlaczego system windows 7 je odrzuca. Może ktoś z uczestników forum udzieli mi porady.
Prawdopodobnie mają powyżej 1 MB, proszę zmniejszyć rozmiar do 1600 x1200 i sprawdzić format zdjęcia, czy to to jest .jpg
 
Ostatnio modyfikowane przez moderatora:

Elvis

Znany użytkownik
Reakcje
1.685 62 3
#11
Dziękuję Panom za fajną imprezę i nocne polaków rozmowy. Ciekawe czemu pisząc ten tekst mój android w komórce uparcie zamieniał słowo "fajną" na "tajną"?
Miło było poznać osobiście.
 

Konrad 0

Moderator Skala 0 (1:43.5)
Zespół forum
Reakcje
294 0 0
#13
Było bardzo ale to bardzo fajnie, prezentowaliśmy mi.in."Uszatkę" w stanie surowym, Ludmiła cały czas zadymiała atmosferę dynamicznym generatorem dymu... a nasze bardzo skromne stanowisko wyglądało mniej więcej tak :
 

Załączniki

Konrad 0

Moderator Skala 0 (1:43.5)
Zespół forum
Reakcje
294 0 0
#15
Prawie mnie zjedli, niektórzy zakładali kaptury, albo obchodzili szerokim łukiem :D
I jeszcze filmy, pierwszy z próby generatora dynamicznego dymu w "Ludmile" BR232, a drugi z inauguracyjnego przejazdu "Uszatki"... :


 
Ostatnio modyfikowane przez moderatora:

bruno

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#18
Ogladalem polska wystawe,bardzo bylo trudno ja ocenic,wiele tz.banalow modelarskich,uproszczen itd.Mam nadzieje ,ze bedzie lepiej.Ogladalem wiele wystaw lub prezentacji technologicznych rozwiazan w tym temacie"najwieksze w kolejowym modelarstwie"wiele niedopracowanych prac,ale checi szczera,to sie chwali,modelarstwo to ciezka praca,jednak modelarze jednak nie chca popracowac nad sprzetem,tagze nad przyzadami i urzedzeniami do tworzenia elementow modelarstwa.Dlaczego tak pisze w latach przelomu 60-70 sami zrobilismy tz.park do tworzenia modeli od A-Z,szyny,obiekty kolejowe itd.Oczywiscie pierwszymi byly nasze wydania Niemieckie,tagze Amerykanskie,ktos stwierdzil ,ze amerykanie byli w tyle,prosze panstwa,mieli i maja do dzisiaj,tagze dzis maja ogromne,zaznaczam prywatne kolekcje modelarstwa swiatowego.W latach 70 ubieglego wieku,korzystalem z cyfrowej technologi,nigdy nie kozystalem z tz.trzeciej szyny,tagze obecnie,sterowanie jest calkowicie cyfrowe i radiowe.PROSZE O WYPOWIEDZI LUB PORADY,TYLKO MERYTORYCZNIE,przepraszam z wasz polski jezyk.
 

Ostatni

Znany użytkownik
Reakcje
195 3 0
#19
Ogladalem polska wystawe,bardzo bylo trudno ja ocenic,wiele tz.banalow modelarskich,uproszczen itd.Mam nadzieje ,ze bedzie lepiej.Ogladalem wiele wystaw lub prezentacji technologicznych rozwiazan w tym temacie"najwieksze w kolejowym modelarstwie"wiele niedopracowanych prac,ale checi szczera,to sie chwali,modelarstwo to ciezka praca,jednak modelarze jednak nie chca popracowac nad sprzetem,tagze nad przyzadami i urzedzeniami do tworzenia elementow modelarstwa.Dlaczego tak pisze w latach przelomu 60-70 sami zrobilismy tz.park do tworzenia modeli od A-Z,szyny,obiekty kolejowe itd.Oczywiscie pierwszymi byly nasze wydania Niemieckie,tagze Amerykanskie,ktos stwierdzil ,ze amerykanie byli w tyle,prosze panstwa,mieli i maja do dzisiaj,tagze dzis maja ogromne,zaznaczam prywatne kolekcje modelarstwa swiatowego.W latach 70 ubieglego wieku,korzystalem z cyfrowej technologi,nigdy nie kozystalem z tz.trzeciej szyny,tagze obecnie,sterowanie jest calkowicie cyfrowe i radiowe.PROSZE O WYPOWIEDZI LUB PORADY,TYLKO MERYTORYCZNIE,przepraszam z wasz polski jezyk.
Ale...ooo sooo chozi ?
 

Podobne wątki