• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Modele Targi Gra i Zabawa – Wystawa makiety modułowej

OP
OP
dgajus

dgajus

Moderator Grupy SKMK
SKMK
Reakcje
3.153 42 1
#21
Figurka trzyma latarnię, która się świeci jak drzwi są otwarte, natomiast gdy drzwi się zamykają - latarnia gaśnie. :)
 

kamil.bajer

Aktywny użytkownik
Reakcje
1 0 0
#23
Jak Panowie wcześniej wspomnieli o psuciu makiet, to wiem co to znaczy. Pojechałęm do szkoły z moją makietą i przyszły dzieciaki,ale takie nie rozgarnięte. Zaczęły mi zwrotnice przestawiać, pociągi zaczęły w siebie wieżdżać, a najlepsze w tym jest to że ich tata stał obok nich i tylko im mówił "dzieci nie dotykajcie". Jakaś dziewczynka przyszła i na wejście dotknęła jadącego pociągu i od razu go wykoleiła i nawet "przepraszam" nie usłyszałem. Jeśli wystawiać makiety to barierka 2,5m dalej od makiety,modułu, a jak się rodzic spyta "Dlaczego?" to trzeba mu odpowiedzieć" odda mi Pan za połamane semafory,popsute wagony i inne popsute rzeczy przez Pana dziecko." Więc dla mnie wystawianie makiet to udręka a nie zabawa o którą chodzi :devil:
 
OP
OP
dgajus

dgajus

Moderator Grupy SKMK
SKMK
Reakcje
3.153 42 1
#26
Takie małe porównanie ;)
Z taborem się jakoś się nie udało - może na następnej wystawie, ale z wiaduktem ...
Skala 1:1
Skala 1:87
 
OP
OP
dgajus

dgajus

Moderator Grupy SKMK
SKMK
Reakcje
3.153 42 1
#30
W dniach 15 i 16 listopada 2014 roku odbędzie się kolejna (3) edycja targów pod tytułem Gra i Zabawa, które organizowane są przez Międzynarodowe Targi Gdańskie SA w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym AmberExpo w Gdańsku przy ul. Żaglowej 11. W ramach tej imprezy SKMK Sopot zaprezentuje część makiety modułowej w skali H0 oraz niespodziankę - "kolejkę dla najmłodszych". Będzie możliwość poprowadzenia wybranego pociągu na makiecie :). Godziny otwarcia: od 10:00 do 18:00.
 
OP
OP
dgajus

dgajus

Moderator Grupy SKMK
SKMK
Reakcje
3.153 42 1
#34
Trzecia edycja targów Gra i Zabawa przeszła do historii. W ciągu 2 dni trwania targów (łącznie przeszło w czasie 15 godzin) naszą makietę obsłużyło ponad siedemdziesięcioro dzieci - przyszłych maszynistów. Wszyscy otrzymali certyfikaty ukończenia kursu w tym zawodzie. Radość prowadzenia pociągu - bezcenna! Najmłodszy z uczestników miał ... 3,5 roku - oczywiście z pomocą taty podołał zadaniu poprowadzenia pociągu ...
Natomiast dla tych najmłodszych radochę zapewniła kolejka LGB - obawialiśmy się, że nie dotrwa do końca targów ... ale udało się - natomiast nie jestem w stanie powiedzieć ile zrobiła "kółek" ...
 

Załączniki

Ostatnio edytowane:
OP
OP
dgajus

dgajus

Moderator Grupy SKMK
SKMK
Reakcje
3.153 42 1
#36
Trochę zdjęć wszechobecnego budownictwa ...
 

Załączniki

OP
OP
dgajus

dgajus

Moderator Grupy SKMK
SKMK
Reakcje
3.153 42 1
#39
Aby nie zakładać kolejnego wątku z cyklicznej, corocznej wystawy - kilka ujęć z targów Gra i Zabawa, które odbyły się w dniach 21-22 listopada 2015 roku w Gdańsku, na terenie AmberExpo. Podziękowania dla Tomasza A. za udostępnienie taboru.
 

Załączniki

Podobne wątki