• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Taka sobie partanina.

Qmaty

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
5.827 235 3
#42
Dzięki za odpowiedź. Zawsze trasa nad morze kojarzyła mi się z tymi torami i plantacją cebuli :)
 
OP
OP
Kpt. Nemo

Kpt. Nemo

Łowca cech
Donator forum
Ekspert
Reakcje
20.032 494 29
#43
Miało być małe uzupełnienie, a będzie przestroga, nasz kolega uwierzył że już potrafi montować podkłady, po mojej pochwale,efektem jest konieczność usunięcia ponad czterdziestu tychże i ich ponowne zamontowanie, oczywiście po przygotowaniu podłoża, nie muszę dodawać że wymienione nadają się na rozpałkę w miniaturowym piecyku.
Nic mnie tak nie doprowadza do pasji, jak konieczność poprawiania po kimś.

P1250715.JPG


Ćwiczcie uważność.
 

Arti55

Znany użytkownik
FREMO Polska
MSMK
Reakcje
124 0 0
#44
Miało być małe uzupełnienie, a będzie przestroga, nasz kolega uwierzył że już potrafi montować podkłady, po mojej pochwale,efektem jest konieczność usunięcia ponad czterdziestu tychże i ich ponowne zamontowanie, oczywiście po przygotowaniu podłoża, nie muszę dodawać że wymienione nadają się na rozpałkę w miniaturowym piecyku.
Nic mnie tak nie doprowadza do pasji, jak konieczność poprawiania po kimś.

Zobacz załącznik 483589

Ćwiczcie uważność.
A co nie tak z tym było?
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
#47
Miało być małe uzupełnienie, a będzie przestroga, nasz kolega uwierzył że już potrafi montować podkłady,
Nic mnie tak nie doprowadza do pasji, jak konieczność poprawiania po kimś.
Były krzywo przyklejone, co uniemożliwiło by poprawny montaż szyn.
To proponuję za karę klęczenie na grochu. ;)
Ważne, że zauważyłeś błąd i teraz jest szansa jeszcze to poprawić.
 
OP
OP
Kpt. Nemo

Kpt. Nemo

Łowca cech
Donator forum
Ekspert
Reakcje
20.032 494 29
#48
Czyli mogło mieć wpływ na faktyczny rozstaw szyn ( i bieg taboru0 lub po prostu zwichrowany tor... i wszystko w temacie.

Pozdrawiam z MMz:)
Nie, nie tak, patrzysz na podkłady z boku, jeden jest przechylony na prawo, drugi na lewo,tak w skrócie, blaszki przewidziane do mocowania szyny, nie naciągną jej tak aby leżała prosto podkładzie.

To proponuję za karę klęczenie na grochu.
Ja wolę porządny opie...l.
 
OP
OP
Kpt. Nemo

Kpt. Nemo

Łowca cech
Donator forum
Ekspert
Reakcje
20.032 494 29
#56
Temat nie aktualny już, po co drążyć temat, wszystko się da jeśli się chce, jeśli ktoś nie chce to gorzej gdyby nie umiał.
My wybraliśmy taką technologię, Ty drogi kolego możesz sobie nasuwać co i gdzie chcesz.

Pozdrawiam.

P
[DOUBLEPOST=1501767797][/DOUBLEPOST] W pijackim amoku wyrzuciłem ją przez okno, następnie łomem połamałem na drobne i spaliłem.
 
Reakcje
2.460 79 2
#57
Temat nie aktualny już, po co drążyć temat, wszystko się da jeśli się chce, jeśli ktoś nie chce to gorzej gdyby nie umiał.
My wybraliśmy taką technologię, Ty drogi kolego możesz sobie nasuwać co i gdzie chcesz.

Pozdrawiam.

P
[DOUBLEPOST=1501767797][/DOUBLEPOST]

W pijackim amoku wyrzuciłem ją przez okno, następnie łomem połamałem na drobne i spaliłem.

Toś Ty rozrabiaka jest na całego :D