• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Tabor z warsztatu Telewizor11

Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.
OP
OP
m_zntk

m_zntk

Znany użytkownik
Reakcje
11.618 177 14
A mam pytanie o tego pietrusa Piko, bo też takiego przemalowuje. Czy oznaczenia końca składu nie powinny mieć czerwonych trójkątów w pionie? Te oznaczenia były ruchome czy jakoś tak? Wiem że były też tam lampy których piko nie uwzględniło a p. Mariusz je wykonał, natomiast jak powinny być pomalowane (ustawione) te bialo czerwone trójkąty?

Masz zdecydowaną rację, czerwony powinien być u góry.
 

SP45-166

Aktywny użytkownik
Reakcje
915 38 3
Powiem tak, mam mieszane uczucia co do tej patyny. Mam nieodparte wrażenie że to patyna dachu elektrowozu- rdzawy nalot+ ciapki z wkładki grafitowej. Masz jakieś zdjęcie dachu SM42 na której to tak wygląda, na którym się wzorowałeś? Sama technika wykonania jest oczywiście mistrzowska, pytanie tylko czy dach SM/SP/SU42, w ogóle lokomotyw spalinowych w naturze też się takim pokrywa brudem?
 
Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 18
Tabor 24
Tabor 5
Tabor 107
Tabor 4

Podobne wątki