• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Tabor z warsztatu Telewizor11

Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.

daromaro

Znany użytkownik
Reakcje
1.245 103 84
Ja nie wiem kiedy Ty to wszystko robisz? Rozebrac to, pomalowac podkladem, poczekac az wyschnie. Okleic tasma, pomalowac pierwszy kolor. Poczekac az wyschnie. Okleic tasma. pomalowac drugi kolor. Poczekac az wyschnie. Pomalowac bezbarwnym blyszczacym. Poczekac az wyschnie. Naniesc kalki... Poczekac az wyschnie. Naciesc bezbarwny mat/polmat. Poczekac...
Poskladac. Siedzisz w robocie 12-14h?
 
OP
OP
m_zntk

m_zntk

Znany użytkownik
Reakcje
11.612 177 14
Ja nie wiem kiedy Ty to wszystko robisz? Rozebrac to, pomalowac podkladem, poczekac az wyschnie. Okleic tasma, pomalowac pierwszy kolor. Poczekac az wyschnie. Okleic tasma. pomalowac drugi kolor. Poczekac az wyschnie. Pomalowac bezbarwnym blyszczacym. Poczekac az wyschnie. Naniesc kalki... Poczekac az wyschnie. Naciesc bezbarwny mat/polmat. Poczekac...
Poskladac. Siedzisz w robocie 12-14h?
Dodam jeszcze , że to nie farby tylko lakiery samochodowe, więc czas schnięcia ok 24h ;) , a jakby jeszcze doszła patyna to proces x 2.
 
Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 18
Tabor 24
Tabor 5
Tabor 107
Tabor 4

Podobne wątki