• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Tabor z warsztatu Telewizor11

Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.

SU45-034

Aktywny użytkownik
Reakcje
774 78 3
Mam nadzieję, że mnie nie zjecie bo praca pod kątem modekarskim jest ładna. Tylko, że nawet w wyjątkowo słoneczne dni ciężko zobaczyć wagon z takim układem zasłonek. Od strony korytarza jak najbardziej, ale od strony okien nie.
 

Bipa966

Aktywny użytkownik
Reakcje
472 69 32
Mam nadzieję, że mnie nie zjecie bo praca pod kątem modekarskim jest ładna. Tylko, że nawet w wyjątkowo słoneczne dni ciężko zobaczyć wagon z takim układem zasłonek. Od strony korytarza jak najbardziej, ale od strony okien nie.
Nie bardzo rozumiem sens i treść tego wpisu kolegi . Co z tymi zasłonkami nie tak Mariusz zrobił ??
Ze niby za bardzo albo za mało ? A z kąd pewność że wagon ów nie stoi na grupie osobowej i jak przyjechał ileś tam godzin temu to pogoda uległa zmianie i pasażerowie opuszczając przedziały zostawili owe zasłonki w stanie takim czy innym ? A może to pociąg kolonijny i dzieciaki miały frajdę z tymi zasłonkami ? Praca kolegi Mariusza jest w jak najlepszym porządku ,zwłaszcza że zawsze uprzedza iż jest to tylko modelarstwo i tak zwana swobodna twórczość.
 
Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 18
Tabor 24
Tabor 5
Tabor 107
Tabor 4

Podobne wątki