• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Tabor z warsztatu Telewizor11

Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.

xxx

Znany użytkownik
Reakcje
3.498 35 0
To tak może nieco odbiegając od tematu przewodniego. To mówisz, że na tym FB są jeszcze normalni ludzie? Pytam nie dla śmieszkowania itd. tylko ja tam nie miałem konta ogólnego. Nigdy nie śledziłem FB pod kątem modelarstwa bo nie miałem okazji ale tam jest życie modelarskie? Czy tam są te znane wszystkim trolle?
 
Ostatnio edytowane:
OP
OP
m_zntk

m_zntk

Znany użytkownik
Reakcje
11.612 177 14
To tak może nieco odbiegając od tematu przewodniego. To mówisz, że na tym FB są jeszcze normalni ludzie? Pytam nie dla śmieszkowania itd. tylko ja tam nie miałem konta ogólnego. Nigdy nie śledziłem FB pod kątem modelarstwa bo nie miałem okazji ale tam jest życie modelarskie? Czy tam są te znane wszystkim trolle?

Nie mówię, że są normalni czy nie normalni. Tam też jest sporo syfu, ale jak już to z imienia i nazwiska, nie z nicka. A czy jest tam modelarstwo... ? Owszem tak, coś tam ludzie pokazują, działają w mniejszym lub większym stopniu. Masa ludzi nie wie nawet o istnieniu tego forum, duża też ilość była na forum i się z niego wypisała, nie chce tu zaglądać. Jest też ogromna wręcz przeważająca masa ludzi, którzy tylko kupują, zbierają kolejki i nic nie robi w sensie modelarskim, po prostu ma modele.
 

Zonek

Aktywny użytkownik
Reakcje
376 4 0
Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 18
Tabor 24
Tabor 5
Tabor 107
Tabor 4

Podobne wątki