• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Tabor z warsztatu Telewizor11

Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.
Reakcje
24 1 0
zy te wagony istniały RZECZYWIŚCIE na PKP ?
3 numery pochodzą z wagonów wydanych przez Tilliga w skali TT, numery z tego co wiem opracował Pan Krzysztof Koj, więc z pewnością tak.
Numer Wars'a i wagonu z przydziałem Kraków tez gdzieś mi przemknął na tym forum , czyli z dużą dozą pewności tak :)
Bardzo ładna konwersja, chylę czoła.
 

SD

Aktywny użytkownik
FREMO Polska
KKMK
Reakcje
1.261 2 0
Tak. Konwersja kolegi m_zntk to, można powiedzieć, powtórzenie (być może nie w 100%, nie znam szczegółów, jak numery wagonów itp.) konwersji zestawu modeli Märklina, wykonanej ładnych parę lat temu przez sklep "Parowozik" w Warszawie.
Super konwersja, mam u siebie taką "jedynkę" z tego zestawu z "Parowozika" i dlatego Andrzeju, krótkie pytanie jeszcze - wiesz może czy te wagony dotrwały na PKP do epoki IV, chodzi mi głównie o "jedynkę"?
 
OP
OP
m_zntk

m_zntk

Znany użytkownik
Reakcje
11.604 177 14
No i w 99% model ET41 w barwach ICC jest gotowy, jedyne co zostało do zrobienia, to za kilka dni dostanie reflektory typu "zez" ( teraz jeszcze z oczami od pikolo ).
Dla uprzedzenia komentarzy po co to komu, itd... że fikcja, tak fikcja.


IMG_20190910_210635.jpg
IMG_20190910_210708.jpg
 

Andrzej Harassek

Moderator For Prawdziwa Kolej Koleje Innych Krajów
Zespół forum
Donator forum
Reakcje
11.241 461 29
czy te wagony dotrwały na PKP do epoki IV, chodzi mi głównie o "jedynkę"?
Niestety, nie mam pewnych informacji, ale sądzę, że z dużym prawdopodobieństwem te wagony mogły jeździć w IV epoce. Kiedyś na forum zamieszczono zdjęcie pociągu zestawionego z SN61 i podobnego poniemieckiego "schürzena" właśnie już w IV epoce, ale nie pamiętam, czy była to jedynka, czy dwójka, ani gdzie to zdjęcie było pokazane.
 

garou

Ostrzeżony
Reakcje
4.111 416 99
Piszesz o ET41-100 ? Ja go robię już dawno, powstała ich cała masa, sam już nie wiem ile....... :)

Zobacz załącznik 673054
Świetna konwersja...
A propo.... takie foto...


Jak informuje opis pod zdjęciem na stronie....
Setna lokomotywa elektryczna wyprodukowana w czynie zjazdowym w zakładach HCP prowadząca pociąg z delegacją KW PZPR w Poznaniu wyruszającą na VIII zjazd Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej | 10.02.1980
 
OP
OP
m_zntk

m_zntk

Znany użytkownik
Reakcje
11.604 177 14
Świetna konwersja...
A propo.... takie foto...


Jak informuje opis pod zdjęciem na stronie....
Setna lokomotywa elektryczna wyprodukowana w czynie zjazdowym w zakładach HCP prowadząca pociąg z delegacją KW PZPR w Poznaniu wyruszającą na VIII zjazd Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej | 10.02.1980
Znam to zdjęcie, posiadam je w swoich zasobach, nawet mam gdzieś w kolorze :)
 
Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 18
Tabor 24
Tabor 5
Tabor 107
Tabor 4

Podobne wątki