• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Tabor z warsztatu Telewizor11

Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.

CoCu

Znany użytkownik
Reakcje
1.850 115 22
Na stole jest też rumun, który bedzie w barwach PKP Cargo.
Chodzi mi po głowie takie coś od dawna. Jak uda mi się zdobyć tanio bazę pod to, to wtedy opracuję projekt malowania i oznakowania. W zasadzie PKP CARGO lata temu opracowało schemat malowania i oznakowania w swoich barwach firmowych na te lokomotywy, ale jak widać nigdy żadna nie otrzymała ich.
 

jaco

Znany użytkownik
Reakcje
829 14 1
Twoje ET41-100 znam bardzo dobrze. Miałem na myśli printscreen z cyfrowej wersji który wrzucałeś. Zrozumiałem z niego, że zrobiłeś repaint ET41-100 w wersji cyfrowej. Kieyś zrobiłem siódemki i ET41 do MSTSa i widzę, że one teraz zostały przekonwertowane do nowszych gro-symulatorów.
 

Andrzej Harassek

Moderator For Prawdziwa Kolej Koleje Innych Krajów
Zespół forum
Donator forum
Reakcje
11.243 461 29
Tak. Konwersja kolegi m_zntk to, można powiedzieć, powtórzenie (być może nie w 100%, nie znam szczegółów, jak numery wagonów itp.) konwersji zestawu modeli Märklina, wykonanej ładnych parę lat temu przez sklep "Parowozik" w Warszawie.
 
Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 18
Tabor 24
Tabor 5
Tabor 107
Tabor 4

Podobne wątki