• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Tabor z warsztatu Telewizor11

Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.

Astro

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
9.766 301 15
Jeeezuuu... ile ty tego robisz... jak pomaluję 2 godziny - powiedzmy kilka samochodów, bo zbieram sobie je w grupy, to mam dość... samego "zardzewiania" po godzinie tez mam już nadto... :eek:
 
OP
OP
m_zntk

m_zntk

Znany użytkownik
Reakcje
11.612 177 14
Jeeezuuu... ile ty tego robisz... jak pomaluję 2 godziny - powiedzmy kilka samochodów, bo zbieram sobie je w grupy, to mam dość... samego "zardzewiania" po godzinie tez mam już nadto... :eek:
To trwa etapami, nie od razu. Część schnie, część jest poddawana jakimś zabiegom modernizacyjnym, oklejaniu, lakierowaniu, część się maluje, wszystko musi swoje odstać i dopiero gdzieś tam składa się w jedną całość.
A czasami jest też tak, że leży i czeka na swoją kolej bo nie mam po prostu czasu na "kolejki" ze względów zawodowych lub rodzinnych.
 
Ostatnio edytowane:

Tigrek

Aktywny użytkownik
Reakcje
234 37 15
Waloryzacja piękna, jak zawsze, tylko ta wajcha na drzwiach odlana a nie przestrzenna teraz po brudzingu jeszcze bardziej stała się widoczna i psuje efekt...
 
Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 18
Tabor 24
Tabor 5
Tabor 107
Tabor 4

Podobne wątki