• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Tabor z warsztatu Telewizor11

Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.

Diesant

Aktywny użytkownik
Reakcje
265 20 2
trochę miodu na sterane serca mistrza (ów). Zalogowałem się na to forum dla wiedzy. Po latach wykorzystuję okazję na powrót do hobby. Jak zapadła decyzja..... to przekonałem się w kilku sklepach w Poznaniu (po ciekawych rozmowach) jak daleko z tyle zostałem z wiedząo_O. Więc dawaj w sieć. Po przejrzeniu kilku realizacji z tego forum już byłem zalogowany. I jak na razie to chłonę ... i powoli nadrabiam techniki i podpatruję rozwiązania:D.
Podzielam Panów pogląd, że modelarstwo nie jest łatwe i nie da się iść na skróty. Obym kiedyś uzyskał podobne efekty. Ale nie omieszkam też wykorzystać umiejętności Panów i zamówię kilka wyjątkowych modeli. Co by latorośl widziała jak powinno wyglądać to co ojciec kleci ;)
 

old_jawa

Znany użytkownik
Reakcje
1.325 56 1
Ja tam bym chętnie złożył jakiś model kolejowy, ale nie ma (oprócz kilku, przynajmniej o tylu słyszałem) takich jak modele czołgów z plastiku - tzn. wypraska z różnymi elementami do odcinania i spasowania oraz sklejenia i malowania.
 

FENIX

Znany użytkownik
Reakcje
3.287 247 30
Ustalmy datę spotkania i jedziemy :)
tylko te kilometry......................
a co do modeli to nie ma różnicy,czy model samolotu czy parowozu, czy czołgu,
w każdy można włożyć od jednego dnia do roku pracy czystej i sprawnej modelarskiej.
zależy tylko jakie są założenia efektu końcowego.
 
OP
OP
m_zntk

m_zntk

Znany użytkownik
Reakcje
11.612 177 14
tylko te kilometry......................
a co do modeli to nie ma różnicy,czy model samolotu czy parowozu, czy czołgu,
w każdy można włożyć od jednego dnia do roku pracy czystej i sprawnej modelarskiej.
zależy tylko jakie są założenia efektu końcowego.

Etam km .. dla dobrego towarzystwa no i tortu można pokonać te kilka setek. Tylko trzeba ustalić kiedy :)
 
Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 18
Tabor 24
Tabor 5
Tabor 107
Tabor 4

Podobne wątki