• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Tabor z warsztatu Telewizor11

Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.

daromaro

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
1.261 103 84
Fajny ten parowoz. Mozna by sie bardziej przy nim przychylic. Jest baza. Rurki z piasecznicy zrobic bardziej przestrzennie, drabine bardziej filigranowa i jeszcze kilka elementow... No ale to ja bym w swoim tak zrobil. A co to wogole jest za typ i jaka skala?
 
OP
OP
m_zntk

m_zntk

Znany użytkownik
Reakcje
11.618 177 14
Fajny ten parowoz. Mozna by sie bardziej przy nim przychylic. Jest baza. Rurki z piasecznicy zrobic bardziej przestrzennie, drabine bardziej filigranowa i jeszcze kilka elementow... No ale to ja bym w swoim tak zrobil. A co to wogole jest za typ i jaka skala?
można by pewnie, ale właściciel zbiera kolejne zachodnie i właściwie nie podlegało nic przeróbce, miał być zachowany stan pierwotny i tyle w temacie, a typ nie mam pojęcia, podobno jest podobno do parowozu 1U.
 

daromaro

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
1.261 103 84
Wiadomo - klient nasz Pan ;) Model bardzo sympatyczny i pewnie tez do mistrzow jazdy nie nalezy. Ale ladnie wychodzi na fotach w Twojej patynie - taka fofomodelka ;) Sam bym go chetnie przygarnal: Class B-fl12/2,5, Fireless 0-4-0 Steam Loco of The German Bauart Henschel. (Liliput L102902, H0 - 1:87). Epoka 4/5 (sam znalazlem w sieci bo nie lubie nie wiedziec ;))
 
Ostatnio edytowane:
Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 18
Tabor 24
Tabor 5
Tabor 107
Tabor 4

Podobne wątki