• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Tabor z warsztatu Telewizor11

Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.

daromaro

Znany użytkownik
Reakcje
1.245 103 84
Fajny ten parowoz. Mozna by sie bardziej przy nim przychylic. Jest baza. Rurki z piasecznicy zrobic bardziej przestrzennie, drabine bardziej filigranowa i jeszcze kilka elementow... No ale to ja bym w swoim tak zrobil. A co to wogole jest za typ i jaka skala?
 
OP
OP
m_zntk

m_zntk

Znany użytkownik
Reakcje
11.612 177 14
Fajny ten parowoz. Mozna by sie bardziej przy nim przychylic. Jest baza. Rurki z piasecznicy zrobic bardziej przestrzennie, drabine bardziej filigranowa i jeszcze kilka elementow... No ale to ja bym w swoim tak zrobil. A co to wogole jest za typ i jaka skala?
można by pewnie, ale właściciel zbiera kolejne zachodnie i właściwie nie podlegało nic przeróbce, miał być zachowany stan pierwotny i tyle w temacie, a typ nie mam pojęcia, podobno jest podobno do parowozu 1U.
 

daromaro

Znany użytkownik
Reakcje
1.245 103 84
Wiadomo - klient nasz Pan ;) Model bardzo sympatyczny i pewnie tez do mistrzow jazdy nie nalezy. Ale ladnie wychodzi na fotach w Twojej patynie - taka fofomodelka ;) Sam bym go chetnie przygarnal: Class B-fl12/2,5, Fireless 0-4-0 Steam Loco of The German Bauart Henschel. (Liliput L102902, H0 - 1:87). Epoka 4/5 (sam znalazlem w sieci bo nie lubie nie wiedziec ;))
 
Ostatnio edytowane:
Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 18
Tabor 24
Tabor 5
Tabor 107
Tabor 4

Podobne wątki