• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Tabor z warsztatu Telewizor11

Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.

t_domagalski

Znany użytkownik
Reakcje
1.342 18 9
Wagony Gkks-tx od Rivarossi po patynowaniu.
Szkoda, że ten 23K z numerem 144 4829 nie odpowiada swoim wyglądem oryginałowi. Zgodnie z zachowanym zdjęciem z 1988r. oryginał miał sklejkowe drzwi, ryflowany dach i 3 a nie 2 poręcze manewrowych. ;)
Patyna intensywna. Dla mnie chyba lekko za mocna, ale to kwestia gustu, Troszkę brakuje mi jasnego kurzu od wapna, nawozów i innych przewożonych w tych wagonach ładunków, szczególnie w okolicy otworów wentylacyjnych. Odnośnie tych jaśniejszych desek, to na drzwiach na 100% deski miały długość odpowidającą całej szerokości drzwi. Więc na modelu zasadniczo deski na całej szerokości drzwi powinny być w tym samym odcieniu.
 
OP
OP
m_zntk

m_zntk

Znany użytkownik
Reakcje
11.612 177 14
Szkoda, że ten 23K z numerem 144 4829 nie odpowiada swoim wyglądem oryginałowi. Zgodnie z zachowanym zdjęciem z 1988r. oryginał miał sklejkowe drzwi, ryflowany dach i 3 a nie 2 poręcze manewrowych. ;)
Patyna intensywna. Dla mnie chyba lekko za mocna, ale to kwestia gustu, Troszkę brakuje mi jasnego kurzu od wapna, nawozów i innych przewożonych w tych wagonach ładunków, szczególnie w okolicy otworów wentylacyjnych. Odnośnie tych jaśniejszych desek, to na drzwiach na 100% deski miały długość odpowidającą całej szerokości drzwi. Więc na modelu zasadniczo deski na całej szerokości drzwi powinny być w tym samym odcieniu.
Tak masz rację, ale ja tylko wykonuję coś wg kogoś wskazówek, reszta mnie nie interesuje.
 
Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 18
Tabor 24
Tabor 5
Tabor 107
Tabor 4

Podobne wątki