• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Tabor z warsztatu Telewizor11

Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.

Astro

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
9.766 301 15
Mógłbyś kiedyś wziąć te swoje arcydzieła na kawałku dioramy na świeże powietrze i zrobić fory w słońcu? Może w sąsiedztwie pierwowzorów?
Przepiękne rzeczy robisz. Napatrzeć się nie można
 
OP
OP
m_zntk

m_zntk

Znany użytkownik
Reakcje
11.612 177 14
Mógłbyś kiedyś wziąć te swoje arcydzieła na kawałku dioramy na świeże powietrze i zrobić fory w słońcu? Może w sąsiedztwie pierwowzorów?
Przepiękne rzeczy robisz. Napatrzeć się nie można

Nie mam na to czasu, praca zawodowa zajmuje mi całe dnie, teraz jest sezon lotny i szkolenie lotnicze idzie pełną para, od rana do późnych godzin wieczornych.
 

Astro

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
9.766 301 15
Nie mam na to czasu, praca zawodowa zajmuje mi całe dnie, teraz jest sezon lotny i szkolenie lotnicze idzie pełną para, od rana do późnych godzin wieczornych.
Skoro tak to kiedy robisz te walory? :) podczas lotu?
Sam mam robotę i rodzinę i wiem jak trudno wyskubać choć godzinę w ciągu dnia... A wieczorem odwieczny dylemat: spać czy modelować? Dlatego tym większy szacunek i uznanie.
 

przemek tabisz

Znany użytkownik
Reakcje
871 60 10
Z Twoich stron, poza lotniskiem Szczecin "głąbie/Dąbie" znam kilka osób związanych z lotnictwem. Tylko nikt nigdy nie wspominał o maniaku kolejnictwa. Więc możemy mieć kilku wspólnych znajomych.
 
Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 18
Tabor 24
Tabor 5
Tabor 107
Tabor 4

Podobne wątki