• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Tabor z warsztatu Telewizor11

Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.
OP
OP
m_zntk

m_zntk

Znany użytkownik
Reakcje
11.612 177 14
Hmm... a czy wszystkie były prezentowane w tym temacie? Jeżeli tak, to w wolnej chwili policzę ;) .
Nie, absolutnie nie :) to co tu pokazuję to tylko wycinek całości. Poza tym jak robię serie np 5 kpl na raz to tu ąduje tylko jeden, bo nie ma sensu 5 razy pokazywać ten sam model. Także na pewno nie są wszystkie.
 

Remaj12

Znany użytkownik
T M M
Reakcje
4.590 71 19
Remaj - zazdroszczę wolnych chwil ;)
Tych generalnie mi brakuje :oops: , ale raz na jakiś czas się zdarzają, więc wtedy z nich korzystam w różnych celach ;) .
Nie, absolutnie nie :) to co tu pokazuję to tylko wycinek całości. Poza tym jak robię serie np 5 kpl na raz to tu ąduje tylko jeden, bo nie ma sensu 5 razy pokazywać ten sam model. Także na pewno nie są wszystkie.
To chyba raz tak, raz tak, bo np. wyżej są dwa komplety. Nie mniej modele prezentują się wspaniale! Na pewno sporo pracy pochłania proces wykonania takiego modelu z racji skomplikowanego schematu malowania - tym bardziej szacunek za świetną robotę!
 
OP
OP
m_zntk

m_zntk

Znany użytkownik
Reakcje
11.612 177 14
Tych generalnie mi brakuje :oops: , ale raz na jakiś czas się zdarzają, więc wtedy z nich korzystam w różnych celach ;) .

To chyba raz tak, raz tak, bo np. wyżej są dwa komplety. Nie mniej modele prezentują się wspaniale! Na pewno sporo pracy pochłania proces wykonania takiego modelu z racji skomplikowanego schematu malowania - tym bardziej szacunek za świetną robotę!
Tak, bo jak robiłem projekt szablonu to nic mi się nie zgadzało. Inaczej schemat malowania rozkładał się na realnej lokomotywie a inaczej na modelu. W końcu buda PIKO została zeskanowana na profesjonalnym skanerze i na takim skanie został zrobiony schemat maski w stosunku 1:1. Przy okazji wyszło, że buda PIKO ma się nijak do realnego modelu.
 
Ostatnio modyfikowane przez moderatora:

14D40

Ostrzeżony
Producent
Reakcje
304 10 1
jakiś Ty biedny, ciągle pod górkę i w deszcz............;)
wagon klasa, nareszcie pierwsze piękne , wypracowane waloryzacje węglówek, czuję roboczogodziny, dziesiątki roboczogodzin
Janusz, a od kiedy Ty taki dupoliz jesteś? Nie poznaję kolegi w mordę no. Aż tak sztucznie jakoś mi zalatuje wzajemnym poparciem. Zapodać wazelinkę?
 
Ostatnio edytowane:
Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 18
Tabor 24
Tabor 5
Tabor 107
Tabor 4

Podobne wątki