• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Tabor z warsztatu Telewizor11

Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.
OP
OP
m_zntk

m_zntk

Znany użytkownik
Reakcje
11.618 177 14
Ostatecznie już wagon Gbs-x w pudełku. Ostatnia sesja foto wraz z przerobioną platformą Sp. Platforma była malowana cała od nowa, nowe oznaczenia, zrobiona imitacja odeskowania.




64a.jpg
59a.jpg
54a.jpg
51a.jpg
 
Ostatnio modyfikowane przez moderatora:

blezor

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
Cały świetny tylko dziwna ta "mleczna" szyba na końcu wagonu. Toaleta zawsze była z drugiej strony i ona miała taką szybę, a z tej strony miał "gabinet" szef pociągu i szybę miał przezroczystą.
 

Bipa966

Aktywny użytkownik
Reakcje
473 69 32
Jak pamiętam,kolorystyka ścian we wnętrzach przedziałów służbowych na końcach wagonów jak i w przedziałach WC była raczej jasna , a nawet biała , tak wiec po pomalowaniu modelu zapewne widac właśnie poprzez plexe ten odcień :)
 
OP
OP
m_zntk

m_zntk

Znany użytkownik
Reakcje
11.618 177 14
Platforma .Sap(PPPzk 303) po waloryzacji. Platforma powstała z niemieckiego wagonu (LILIPUT). Malowana cała na nowo, nowe oznaczenia, imitacja odeskowania, dodane koła hamulca. Spatynowana i polakierowana.



11111.jpg
 

garou

Ostrzeżony
Reakcje
4.111 416 99
Wstępny etap poprawiania EU06-10, po nałożeniu przestrzennych listew ozdobnych wraz z literami na pudle oraz nowe trąbki. Teraz lakier i patyna.
Zobacz załącznik 525881
Szczerze to jestem pełen podziwu jak kolega mocuje te przestrzenne listwy i literki, że się dobrze trzymają budy. Ja próbowałem ale z takim sobie efektem. Blaszki odskakiwały przy byle zaczepieniu paznokciem.
 
OP
OP
m_zntk

m_zntk

Znany użytkownik
Reakcje
11.618 177 14
Szczerze to jestem pełen podziwu jak kolega mocuje te przestrzenne listwy i literki, że się dobrze trzymają budy. Ja próbowałem ale z takim sobie efektem. Blaszki odskakiwały przy byle zaczepieniu paznokciem.

Dwuskładnikowy klej transparentny, a później około 12 godzin odpoczynku, aby wszystko dobrze się związało.
[DOUBLEPOST=1512904970][/DOUBLEPOST]Wagon od ROBO po delikatnej waloryzacji.




01.jpg
05.jpg
 
Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 18
Tabor 24
Tabor 5
Tabor 107
Tabor 4

Podobne wątki