• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Tabor z warsztatu Telewizor11

J1974H0

Znany użytkownik
Wstępny etap poprawiania EU06-10, po nałożeniu przestrzennych listew ozdobnych wraz z literami na pudle oraz nowe trąbki. Teraz lakier i patyna.
Zobacz załącznik 525881
Szczerze to jestem pełen podziwu jak kolega mocuje te przestrzenne listwy i literki, że się dobrze trzymają budy. Ja próbowałem ale z takim sobie efektem. Blaszki odskakiwały przy byle zaczepieniu paznokciem.

OP
OP
Telewizor11

Telewizor11

Moderator Globalny
Zespół forum
Szczerze to jestem pełen podziwu jak kolega mocuje te przestrzenne listwy i literki, że się dobrze trzymają budy. Ja próbowałem ale z takim sobie efektem. Blaszki odskakiwały przy byle zaczepieniu paznokciem.

Dwuskładnikowy klej transparentny, a później około 12 godzin odpoczynku, aby wszystko dobrze się związało.
[DOUBLEPOST=1512904970][/DOUBLEPOST]Wagon od ROBO po delikatnej waloryzacji.

01.jpg
05.jpg

OP
OP
Telewizor11

Telewizor11

Moderator Globalny
Zespół forum
Tak na szybko foty z telefonu. Es skończony. Malowanie od nowa, dodano elementy fototrawione, wkład węgla, relingi i poręcze z drucików. Nowe oznaczenia, wgniotki i rdza, imitacje dospawanej blachy, patynowany, zabezpieczony lakierem.

833.jpg
953.jpg
908.jpg

Ostatnio edytowane:
OP
OP
Telewizor11

Telewizor11

Moderator Globalny
Zespół forum
Roboty jest od diabła, bo chciałoby się dalej pójść, tylko czy to ma sens. Ogólnie sam jestem zaskoczony tym co wyszło. Model jest bardzo ciężki, masywny, jest potencjał do modernizacji.