• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Tabor z warsztatu Telewizor11

Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.
OP
OP
m_zntk

m_zntk

Znany użytkownik
Reakcje
11.618 177 14
Wago od ROBO. Wagon umyłem z powłoki ICC, następnie dostał nowe malowanie oraz kalki, dodane firanki, pomalowane siedzenia we właściwy kolor, patynowanie itd... i gotowy.




960.jpg
962.jpg
963.jpg
 
Ostatnio modyfikowane przez moderatora:

Bipa966

Aktywny użytkownik
Reakcje
473 69 32
Mam nadzieję iz Mariusz nie pogniewa sie za wstawke jaka zapodam, a chodzi mi o to że tak jak pisałem juz niejednokrotnie, jestes Mistrzem w swoim fachu brudzenia taboru wszelakiego i dla przykladu , zdjecie , jak widać Twoje robótki od orginałów niczym sie nie różnią ! (y) Piekna robota, trzymaj tak dalej!
mariusz.jpg
 
OP
OP
m_zntk

m_zntk

Znany użytkownik
Reakcje
11.618 177 14
Kolejny gagarin zjechał z warsztatu po lifcie. Dodano elementy fototrawione jak antena, słupki na czołownicy, listwy zgarniające na pługach odśnieżnych, siatka z wentylatorem na dachu, węże ciśnieniowe przy wózkach, tabliczka producenta na pudle, nowe zderzaki. Przemalowany dach na właściwy kolor RAL. Spatynowany, polakierowany, pomalowane kabiny , pomalowany przedział maszynowy. Itd.
943.jpg
930.jpg
 
Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 18
Tabor 24
Tabor 5
Tabor 107
Tabor 4

Podobne wątki