• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Tabor z warsztatu Telewizor11

Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.

Roberto0

Aktywny użytkownik
Reakcje
248 0 0
skoro Mariusz wrzucił już tą fotkę z moich zbiorów to dodam, że jest to pociąg osobowo-towarowy Wronki - Oborniki, a fotka pochodzi z moich zbiorów dzięki uprzejmości znajomego mechanika z lok. Poznań p. Starosty. Takie oto relacje obsługiwała fiatami poznańska szopa po wycofaniu parowozów z lokalnych linii...

Poniżej podsył z Poznania do Wronek przed semaforem wjazdowym do Szamotuł...

150412_RAIL_0020.jpg
 
OP
OP
m_zntk

m_zntk

Znany użytkownik
Reakcje
11.618 177 14
skoro Mariusz wrzucił już tą fotkę z moich zbiorów to dodam, że jest to pociąg osobowo-towarowy Wronki - Oborniki, a fotka pochodzi z moich zbiorów dzięki uprzejmości znajomego mechanika z lok. Poznań p. Starosty. Takie oto relacje obsługiwała fiatami poznańska szopa po wycofaniu parowozów z lokalnych linii...

sorry, Robert chyba walnąłem gafę z ta fotą ;(
 

Roberto0

Aktywny użytkownik
Reakcje
248 0 0
Mariusz - nie lubię publikować nie swoich zdjęć, ale te naprawdę warte są pokazania więc zróbmy wyjątek :)
Autor na pewno nie będzie miał tego za złe.
 
OP
OP
m_zntk

m_zntk

Znany użytkownik
Reakcje
11.618 177 14
Kolejny wagon zszedł z mojego warsztatu, tym razem po malowaniu oraz patynowaniu, wagon serii Gkks-tx, dodane haki sprzęgu oraz węże hamulcowe.



233.jpg
253.jpg
259.jpg
 

KSK 1982

Kustosz Sali Pamięci
Zespół forum
GGM
Reakcje
168 4 0
Ja to Pancerki w Twoim wykonaniu strasznie jestem ciekaw bo to kolebka weatheringu i ładnie został by pokazany mistrzowski poziom i warsztat.
 
OP
OP
m_zntk

m_zntk

Znany użytkownik
Reakcje
11.618 177 14
Witam, chciałbym wszystkich zainteresowanych poinformować, że zawieszam wykonywanie modeli do 20 sierpnia z powodów zdrowotnych. Przepraszam i proszę o wyrozumiałość, ale rzeczy losowych nie da się przewidzieć. Dziękuję za wyrozumiałość.
 

FENIX

Znany użytkownik
Reakcje
3.288 248 30
pewnie chemia modelarska dała ci popalić ,bo ja znam to z autopsji,
kolejny etap to wzrok , następny etap to ,,lordoza'' czyli drętwienie rąk, potem ...........................

modelarstwo to bardzo zdrowe hobby.

zdrowia życzymy
 
Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 18
Tabor 24
Tabor 5
Tabor 107
Tabor 4

Podobne wątki