• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Tabor z warsztatu Telewizor11

Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.
OP
OP
m_zntk

m_zntk

Znany użytkownik
Reakcje
11.618 177 14
W końcowej fazie konwersji na EU07-039 .. dla jednego ze znajomych z Warszawy. Postaram się pokazać w najbliższym czasie tą oto lokomotywę niespatynowaną oraz po patynowaniu.
Malowanie zgodne z RAL.



DSC_0051.JPG
DSC_0054[1].JPG
 
OP
OP
m_zntk

m_zntk

Znany użytkownik
Reakcje
11.618 177 14
węglarki Eanos .. powstały z wagonów Flaisza... umyte i polakierowane od nowa w kolor RAL PKP Cargo i spatynowane .. nr są takie same, ale taka była wola właściciela


05a.jpg
06a.jpg
11a.jpg
19.jpg
19a.jpg
22.jpg
90.jpg
96.jpg
 
OP
OP
m_zntk

m_zntk

Znany użytkownik
Reakcje
11.618 177 14
Tak gwoli zadawanych mi pytań na PW ... informuję, że wszystkie pojawiające się zdjęcia lokomotyw i wagonów są zdjęciami aktualnie skończonych prac bądź prac w toku. Nie wklejam tu niczego aby zapchać temat i nabić sobie bezsensownych punktów oraz niczego co by nie było moje, co by się pojawiało wcześniej w ubiegłych latach. Poza tym, Ci co u mnie mieli swoje modele wiedzą, że zanim model do nich dojdzie, robię foty i wcześniej im pokazuję co wynikło z mojej pracy. Także jeszcze raz powtarzam dla zainteresowanych .. w moim wątku nie pojawiają się zdjęcia z poprzednich lat, tylko bieżący tabor.

Prace swoje wykonuję w miarę możliwości czasowych, nie zajmuję się tym etatowo i nie siedzę od 8 do 16 po południu nad modelami, tylko w czasie wolnym od obowiązków służbowych, od rodziny i innych nieprzewidzianych życiem zdarzeń. Wykonywanie modeli nie jest moim źródłem dochodu.

Faktem jest, że 2016 rok obfitował w brak czasu z racji wykonywania mojego zawodu, co także przełożyło się na wykonywanie modeli, ale nie miałem na to wpływu. Aczkolwiek zawsze staram się aby wszystko wychodziło w normalnych ramach czasowych.

Jeśli ktoś z tego powodu poczuł pewien niesmak, to ja tylko mogę przeprosić, ale jestem tylko człowiekiem a nie robotem. Nie mam też wpływu na innych ludzi, którzy kooperują i coś tam wykonują na potrzeby wykonywania modeli np jakieś części potrzebne do wykonania loka..

pozdrawiam szanownych kolegów forumowych

z poważaniem
Mariusz
 
Ostatnio modyfikowane przez moderatora:

SzymonZ

Aktywny użytkownik
Reakcje
44 50 67
"Prace swoje wykonuję w miarę możliwości czasowych, nie zajmuję się tym etatowo i nie siedzę od 8 do 16 po południu nad modelami, tylko w czasie wolnym od obowiązków służbowych, od rodziny i innych nieprzewidzianych życiem życiowych zdarzeń. Wykonywanie modeli nie jest moim źródłem dochodu."


hmmm Mariusz, a spisz czasem czy wychodzisz z zalozenia jak moj nauczyciel WF ze na spanie to przyjdzie czas w grobie?

Po az ciezko mi sobie wyobrazic, czas na to co robisz co widac na zdjeciach, prace zawodowa i jeszcze obowiazki rodzinne. W kazdym razie szacunek ze ci starcza czasu i energii.
 
OP
OP
m_zntk

m_zntk

Znany użytkownik
Reakcje
11.618 177 14
Niejako temat SU45-106 ( które wykonałem jakiś czas temu ) już się pojawił w innych wątkach min. w "Mój tabor" czy "SU45 PIKO" ... ale nie do końca w moim ... także pokrótce, aby uzupełnić wątek o drugiego loka, bo pierwszego wstawił Paweł vel Gonzo :) .. dzięki uprzejmości Jurka vel Bronco Billy wstawiam zdjęcia drugiej 106 ... :)




IMG_0830_fm.jpg
IMG_0837_fb.jpg
IMG_0840_fb.jpg
IMG_0849_fb.jpg
 

Bipa966

Aktywny użytkownik
Reakcje
473 69 32
Tak po męsku to chciało by się powiedzieć... jak Ty to ku....a Mariuszu robisz ?? toż to normalnie dzieła sztuki ! Jestem naprawdę pod DUŻYM wrazeniem każdej Twojej pracy:) Żyj nam100 lat ku uciesze oczu naszych!po prostu piękne :)
 
B

bobby74

Gość
To właśnie chciałem pisać, że ten ma dwa małe zgarniacze. Brakuje imitacji haka na czole, z hakiem gniazdo sprzęgu znika w tłoku ;)
 
Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 18
Tabor 24
Tabor 5
Tabor 107
Tabor 4

Podobne wątki