• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Tabor z warsztatu Telewizor11

Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
ale muszę kupić chyba nowy aparat bo ten co mam chyba już mu siadł balans bieli i nie ostrzy .. :(
Ostrzy, tylko chyba musisz zmienić ustawienia, bo masz bardzo małą głębię ostrości, a co do balansu bieli, to jest pewien problem. Wszystko zależy jakim światłem oświetla się fotografowany przedmiot. Najtrudniejsze dla aparatu jest światło z żarówek LED-owych. Tu aparaty się gubią i głupieją. Warto zainwestować w żarówki dające światło zbliżone do światła słonecznego i wtedy aparaty się nie gubią.
Poza tym jak dasz bardzo dużo światła, to zmniejszysz otwór przysłony i uzyskasz większą głębię ostrości. Z resztą, co ja Cię będę uczył, jak Ty robisz bardzo dobre fotki.
 
OP
OP
m_zntk

m_zntk

Znany użytkownik
Reakcje
11.612 177 14
tym razem z innej beczki .. po latach znowu wróciły na stół BR232 :) ... malowanie od nowa itd .. z BR232 DB , wiem cukierkowe , ale takie mają być ;)




DSC_0083.JPG
 
Ostatnio modyfikowane przez moderatora:

Spacerowicz

Znany użytkownik
Reakcje
3.160 98 2
Mariuszu, jaki model posłużyły na dawcę? Czy masz może więcej fotek- np. od dachu strony? Jaki był dokładnie zakres prac prócz malowania/kalek? Byłbym wdzięczny za odpowiedz. Ps. Pięknie :)
 

garou

Ostrzeżony
Reakcje
4.111 416 99
witam, wczoraj skończyłem robić ST43-205, także rumuny pomału schodzą ze stołu. Zdjęcia trochę kiepskie, chyba nic lepiej się nie da uzyskać w tak ponury dzień. Lok nie miał być ani brudny ani stary, tylko właśnie taki przykurzony bez jakiejś tam dużej ilości zacieków.

Zobacz załącznik 447230 Zobacz załącznik 447231 Zobacz załącznik 447232 Zobacz załącznik 447233 Zobacz załącznik 447234
To jest na bazie modelu Tilliga?
 
Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 18
Tabor 24
Tabor 5
Tabor 107
Tabor 4

Podobne wątki