• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Tabor z warsztatu Telewizor11

Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.
OP
OP
m_zntk

m_zntk

Znany użytkownik
Reakcje
11.618 177 14
A ja sie zapytam - bo ladne te 'malowanki': Czy zabezpieczasz to na koniec 'pudrowania' lakierem? Jezeli tak , to jakiego uzywasz.
to nie są żadne pudry ... czy inne typu pyłki, to farby malarskie .. i lakiery samochodowe .. zabezpieczone lakierem samochodowym .. matem, a nie stosuję żadnych płukanek typu wash .. od AK, MiG .. itd. ...
 
Ostatnio modyfikowane przez moderatora:
Reakcje
4.111 416 99
to nie są żadne pudry ... czy inne typu pyłki, to farby malarskie .. i lakiery samochodowe .. zabezpieczone lakierem samochodowym .. matem, a nie stosuję żadnych płukanek typu wash .. od AK, MiG .. itd. ...
...a wlaśnie miałem się zapytać jak trwała jest to patyna. Wygląda więc na to, że można model macać bez obaw /w odróżnieniu od patyny a'la LL /.
[DOUBLEPOST=1476425237][/DOUBLEPOST] I tak się pochwalił, że już coś podsyłał :) ale to chyba niewielki grzech?
 
Ostatnio edytowane:
OP
OP
m_zntk

m_zntk

Znany użytkownik
Reakcje
11.618 177 14
A mogl bys napisac jaki to konkretnie lakier samochodowy? Nazwa firmy - w sumie jezeli to jest dobre to dlaczego nie moglby uzywac ktos inny - pisze to zeby ktos nie posadzil mnie lub Ciebie o reklame produktu. Moze byc tez wiadomosc na PW.

obojętnie jakiej firmy byle lakier finisz .... każda mieszalnia farb ma takie lakiery w swojej ofercie... mat
 
Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 18
Tabor 24
Tabor 5
Tabor 107
Tabor 4

Podobne wątki