• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Tabor z warsztatu Telewizor11

Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.

jestrabh

Znany użytkownik
Reakcje
2.810 40 1
No pięknie Ci te RUMUNY wychodzą i myślę, że gdybyś swój nick zmienił na Rumun większość wiedziałaby o kogo chodzi;)
Ale kamyczek do ogródka zapodam, bo ta trąbka, aż się prosi aby ją nawiercić i przez to urealnić.
 
OP
OP
m_zntk

m_zntk

Znany użytkownik
Reakcje
11.612 177 14
No pięknie Ci te RUMUNY wychodzą i myślę, że gdybyś swój nick zmienił na Rumun większość wiedziałaby o kogo chodzi;)
Ale kamyczek do ogródka zapodam, bo ta trąbka, aż się prosi aby ją nawiercić i przez to urealnić.
Heniu nie ingerowałem w budę bo miała być jak najbardziej "pudełkowa" także trąbki są fabryczne, nawet zgarniaczy nie wymieniałem na trawione .. takie życzenie właściciela ..
 
OP
OP
m_zntk

m_zntk

Znany użytkownik
Reakcje
11.612 177 14
OP
OP
m_zntk

m_zntk

Znany użytkownik
Reakcje
11.612 177 14
ET41-130 ... model powstał z bazowego ET41 od PIKO... moja robota to całe malowanie kalkomanie lakierowanie i złożenie do "kupy" całości lokomotywy
itd .. światełka i lampy Karola M .. :) ... i tak się to prezentuje po konwersji ..





P1013648.JPG
P1013662.JPG
P1013663.JPG
 

SP45-166

Aktywny użytkownik
Reakcje
906 38 3
Przepraszam że się nieco przyczepię, bo patyna na Bipie jest fachowa, ale dla składu jeżdżącego pod drutem. Zjeździłem przysłowiowe pół kraju bipami pod dieslem, i bipa jeżdżaca pod spalinówkami, wygląda (szczególnie dach) inaczej- czarno, szare naloty zacieki, osmolone ściany czołowe, różne kropki, w kolorze czarno szarym, dach ogólnie o wyglądzie tłustawym (może bezbarwny połysk miejscami?)

http://rail.phototrans.eu/14,48409,0,VEB_Waggonbau_G_rlitz_Bipa_505125_18301_0.html
tu dość dobrze widać o co chodzi
 
Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 18
Tabor 24
Tabor 5
Tabor 107
Tabor 4

Podobne wątki