• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Tabor z warsztatu Telewizor11

Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.
OP
OP
m_zntk

m_zntk

Znany użytkownik
Reakcje
11.618 177 14
Co do tej EN57. Dach cały utytłany a odbieraki czyste jak nowe?

pantofrafy tylko są włożone ... chyba nie myślisz, że bym zostawił je w takim stanie :) ... no mógłby byc taki przypadek jw gdyby je np wymieniono całkiem na nowe .. i co wtedy ..?
[DOUBLEPOST=1467904476][/DOUBLEPOST]
Świetna już żałuje, że się takiej pozbyłem.

jest to bardzo fajna lokomotywa, bijąca na głowę naszą SM42 i tudzież inne podobne loki tej klasy używane przez PKP, tu na zachodzie Polski w ruchy przygranicznym wręcz kultowa :) ..
 

michal.guminiak

Znany użytkownik
H0e
Reakcje
1.416 7 0
Też jestem fanem niemieckiej BR110 (BR112). Powiedziałbym, że SMka i 110tka są kultowe w swoich kategoriach lokomotyw spalinowo-hydraulicznych i spalinowo-elektrycznych.
 

Dabas

Aktywny użytkownik
Reakcje
15 0 0
Fikcyjnym bym go nie nazwał, raczej że ma "problemy z oddaniem rzeczywistości". Najważniejszy problem to kolor drzwi, powinny być w tym samym kolorze co pasek pod okienny i logo "WARS", a nie niebieskie.
Sama patyna bardzo fachowo zrobiona.
 
OP
OP
m_zntk

m_zntk

Znany użytkownik
Reakcje
11.618 177 14
Fikcyjnym bym go nie nazwał, raczej że ma "problemy z oddaniem rzeczywistości". Najważniejszy problem to kolor drzwi, powinny być w tym samym kolorze co pasek pod okienny i logo "WARS", a nie niebieskie.
Sama patyna bardzo fachowo zrobiona.


wagon jest fabrycznie malowany .. TILLIG
[DOUBLEPOST=1468322533][/DOUBLEPOST]tymczasem ryfle od EFC po lifcie ... pojadą do DDR ;)





1.jpg
2.jpg
 
OP
OP
m_zntk

m_zntk

Znany użytkownik
Reakcje
11.618 177 14
malując czy patynując już od jakiegoś czasu wagony czy lokomotywy .. powiem Wam , że najgorzej najtrudniej patynuje się czy maluje .. wyroby z prywatnych manufaktur .. z całym przekonaniem mogę o nich powiedzieć tak .. model na półkę pod klucz i nie dotykaj .. wszystkie blachy, odlewy czy inne wynalazki nie nadają sie do zabawy :) .. np w/w ryfle , wagon rozpada mi się w rękach, odlatują elementy klejone na superglue, szybki .. mało lutów aby konstrukcja była sztywna .. podobnie jest z innymi wyrobami, także wnioski .. kup postaw nie dotykaj :)
 

Krzysztof Koj

Znany użytkownik
Reakcje
635 3 1
Jaki Tillig? Patynowany WARS to Roco 64821 http://www.dcc24.eu/node/874/513 i malowanie ma poprawione względem fabrycznego (fabrycznie miał nieprawidłowe całe niebieskie ściany czołowe)
Niestety, ale nie mogę się z tym zgodzić.
Model Roco 64821 miał nieprawidłowo pomalowane drzwi, czyli zamiast drzwi w kolorze kości słoniowej, miał drzwi w kolorze niebieskim i to jest fakt.
Natomiast ściany czołowe zostały w tym modelu wykonane przez firmę Roco prawidłowo, czyli całe powinny być w tym modelu niebieskie.
Trzeba pamiętać (sądząc na podstawie jego numeru), że jest to model wagonu typu Bautzen 86, a data naprawy okresowej odwzorowanej na modelu to: 93.09.16 !
Ściany czołowe tego wagonu zostały rzeczywiście pomalowana na kolor szary, na wysokości dachu, ale kilka (4-5) lat później...
W załączeniu odpowiednie zdjęcie z tamtych lat.

PKP_WL_2.jpg
 
Ostatnio edytowane:
Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 18
Tabor 24
Tabor 5
Tabor 107
Tabor 4

Podobne wątki