• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Tabor z warsztatu Telewizor11

Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.

garou

Ostrzeżony
Reakcje
4.111 416 99
To był fajny rodzynek, żywota dokonał w krzakach w lokomotywowni Zamość Bortatycze, co się stało ze skorupą po likwidacji lokomotywowni to nie wiem.

Sprawdziłem zdjęcia 1500 już bez listwy i on miał tylko jedną żaluzję na dachu nad żaluzją boczną.
Patrząc z boku to prawą. Czy przypadkiem nie było tak od samego początku?
Z tego co kojarzę z opracowania o ST44, numer boczny 1500 miał chyba też nieco inne wózki jezdne niż starsi jego bracia.
 

garou

Ostrzeżony
Reakcje
4.111 416 99
No właśnie nie bardzo wczoraj byłem pewien co widzę, bo słońce miałem w monitor, a pisałem na szybko, dlatego nie napisałem, że nie posiada innych wózków ten model, tylko zwróciłem uwage na ten ciekawy fakt, o którym była mowa w książce o ST44 ( http://www.kolpress.pl/233,lokomotywy-spalinowe-serii-st44.html ) :)
Ale dzięki za czujność. Model piekny i jedyny w swoim rodzaju.
 
Ostatnio edytowane:

hjugytf

Aktywny użytkownik
Reakcje
458 47 4
tak, ale ja jako początkujący kolekcjoner szczerze to nie widzę różnicy w jakości. (światła, ale to różnica detalu). Oczywiście oceniam tylko na zdjęciach, bo posiadam tylko PIKO.
 
OP
OP
m_zntk

m_zntk

Znany użytkownik
Reakcje
11.618 177 14
tak, ale ja jako początkujący kolekcjoner szczerze to nie widzę różnicy w jakości. (światła, ale to różnica detalu). Oczywiście oceniam tylko na zdjęciach, bo posiadam tylko PIKO.

napiszę to co napisałem w innym wątku ... szczerze to jakby dołożył detale z EFC do PIKO to w 98% modele by były identyczne, aż tak wielkich różnic by nie było, PIKO jak na model masowy wypada 200% pozytywnie ... oczywiście zawsze trzeba brać pod uwagę modelarzy ortodoksyjnych i zwykłych "zjadaczy chleba" pod względem ceny jaki i oczekiwań.



dd.jpg
 
Ostatnio modyfikowane przez moderatora:
OP
OP
m_zntk

m_zntk

Znany użytkownik
Reakcje
11.618 177 14
wagon pocztowy po lifcie, ogólnie ktoś waloryzował ten wagon .. więc był taki mówiąc lekko zajechany ... trzeba było zmyć z niego "tonę" pudrów oraz pasteli, przywrócić na nowo połysk .. następnie półmat aby było można przejść do poprawiania powłoki farby ..


3a.jpg
4.jpg
5a.jpg
 
Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 18
Tabor 24
Tabor 5
Tabor 107
Tabor 4

Podobne wątki