• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Tabor z warsztatu Telewizor11

Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.

Flotoma

Znany użytkownik
Reakcje
4.925 5 0
I tu jest pewna ciekawa cecha, którą widać dobrze na zdjęciach które przytoczyłeś. Otóż jest zazwyczaj na fiatach sadza na żaluzjach ruchomych i powyżej (czyli w okolicach zespołu chłodzącego) co jest o tyle ciekawe że to przecież zespół chłodnic i wentylatorów a nie wylot spalin. Można to moim zdaniem nieco mocniej zaakcentować w następnej waloryzacji Fiata :) A co do samej waloryzacji- patrzę już któryś raz, i kurde taki fajny się ten fiat zrobił taki "ciężki" i prawdziwy dla oka... Jednak model w stanie fabrycznym zbyt sterylnie wygląda :)
Ta sadza w pobliżu żaluzji i dachu nad nimi wynika z zasysania powietrza przy okazji ze spalinami przez układ chłodniczy.
 
OP
OP
m_zntk

m_zntk

Znany użytkownik
Reakcje
11.618 177 14
między ćwiczeniami itd .. powstał set wagonów, wagony były umyte z poprzedniego koloru w barwach DR, pomalowane na nowo, kalki Alegratka, spatynowane i polakierowane półmatem ..



P1012900.JPG
P1012901.JPG
P1012902.JPG
P1012903.JPG
P1012904.JPG
P1012905.JPG
 

KacperWKK

Aktywny użytkownik
Reakcje
249 32 8
OP
OP
m_zntk

m_zntk

Znany użytkownik
Reakcje
11.618 177 14
oraz rumun powstały z ST43-20 ... malowanie itd itd ... takze lok powstał jakby od nowa .. w końcowej fazie złożenia ..




12.jpg
 
OP
OP
m_zntk

m_zntk

Znany użytkownik
Reakcje
11.618 177 14
i jeszcze taka zajawka dla kolegi z forum .. 44 na ukończeniu ..to nie jest oryginał ST44 od ROCO... baza BR120


a.jpg
 

Bipa966

Aktywny użytkownik
Reakcje
473 69 32
Mariusz Ty się nie tłumacz, nie przejmuj, tylko rób swoje bo to wychodzi Ci naprawdę super ! Mam dla Cb Gagarina do złożenia :) co TY na to ?:)
 
OP
OP
m_zntk

m_zntk

Znany użytkownik
Reakcje
11.618 177 14
z racji tego, że ja mam kiepski aparat pozwoliłem sobie wkleić zdjęcie ST43, którego robiłem dla ziomala ode mnie z Goleniowa :) .. oczywiście zdjęcie jak i rumun są Jego ;) ..




image.jpeg
 

Tomek K

Znany użytkownik
FREMO Polska
KKMK
Reakcje
347 5 1
Jedno pytanie: czy jesteś pewien, że w DRG ta osiemnastka miała by tak upaprany tender? Bo mam obawy, że nie.
 
Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 18
Tabor 24
Tabor 5
Tabor 107
Tabor 4

Podobne wątki