• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Tabor z warsztatu Telewizor11

Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.

FENIX

Znany użytkownik
Reakcje
3.288 248 30
Jak to mówi Acid ,dobry dach to 2-3 dni roboty ,nic mniej.
A z mojej dziedziny , piąta elewacja bywa najważniejsza , szczególnie w skali.
 
OP
OP
m_zntk

m_zntk

Znany użytkownik
Reakcje
11.618 177 14
dawno nic nie było bo czasu jest mało na modele, ale coś tam ...się porobiło..


P5080600.JPG
P5080601.JPG
P5080602.JPG

[DOUBLEPOST=1431064893][/DOUBLEPOST]oraz leci seria pod tytułem "rumunia"

P5080604.JPG
P5080605.JPG
 

bstok70

Znany użytkownik
MSMK
PGM
Reakcje
1.363 33 1
Heloł :). Gdyby w mojej lokomotywowni pozaklasowej Popowów Fabryczny (Polskie Koleje Domowe) jakaś drużyna pozwoliłaby na takie zaniedbanie Fiata, zostałaby przeniesiona do obsługi drezyny typu "moja-twoja". :). Rewelacyjna waloryzacja - lokomotywa jak zdjęta ze szlaku!
 

Acid Rain 1973

Znany użytkownik
FREMO Polska
Reakcje
304 0 0
Za takie zmasakrowanie tej lokomotywy to nie do obsługi drezyny a wbijanie na pal i ustawianie przy torach dla lepszego efektu.
 
OP
OP
m_zntk

m_zntk

Znany użytkownik
Reakcje
11.618 177 14
niestety lok tak musiał byc zrobiony za dużo było uszkodzeń powłoki lakierniczej ...... a co do dachu rdzy itd ... nie jest tak źle, dziś większość pozostałych przy życiu 45 tak już wygląda i dalej śmiga .. jeszcze ...
 

Acid Rain 1973

Znany użytkownik
FREMO Polska
Reakcje
304 0 0
.........dziś większość pozostałych przy życiu 45 tak już wygląda i dalej śmiga .. jeszcze ...
Spytam przekornie i zaczepnie masz jakieś dowody czy domniemujesz?

Broń panie w zboże, nie czepiam się techniki czy jakości wykonania (zdążyłeś już nas przyzwyczaić do wysokiego poziomu) ale z tym obecnym wyglądem i śmiganiem to Cię mocno poniesło...:D
 

Acid Rain 1973

Znany użytkownik
FREMO Polska
Reakcje
304 0 0
Co tu rozwijać, przecież codziennie na torach spotykamy całe stada śmigających fiatów, zwłaszcza tych żółtoczelnych :gwizd: SP45.
Inna sprawa, że jeśli chłopaki na szopie w Sierpcu w dwa lata doprowadziliby do takiego stanu maszynę to zostaliby rozstrzelani :)
 
Ostatnio edytowane:
OP
OP
m_zntk

m_zntk

Znany użytkownik
Reakcje
11.618 177 14
Spytam przekornie i zaczepnie masz jakieś dowody czy domniemujesz?

Broń panie w zboże, nie czepiam się techniki czy jakości wykonania (zdążyłeś już nas przyzwyczaić do wysokiego poziomu) ale z tym obecnym wyglądem i śmiganiem to Cię mocno poniesło...:D

Michał swego czasu na linii Kostrzyn - Krzyż ( lata 2010-2013 ) jezdziły dwie suki chyba przeniesione z Rzepina, i wygladały podobnie jak ta .. zresztą popatrzcie na rumuny w jakim stanie jeździły, dachy miały rodem ze skupu złomu " TOM KUPUJE ZŁOM" :)
 

bstok70

Znany użytkownik
MSMK
PGM
Reakcje
1.363 33 1
Suki to Suki. Tu chodzi o Fiaty - one - przynajmniej w moich stronach były traktowane bardzo dobrze. Niektóre nawet otrzymywały nazwy (SU45-231, czy 136) :) Czyżby w Sierpcu było inaczem.
 

Acid Rain 1973

Znany użytkownik
FREMO Polska
Reakcje
304 0 0
Mariusz, dokładnie wiem w jakim stanie potrafi tabor turlać się po torach. Jednak nie porównuj katastrofalnego stanu obecnego z latami 90-tymi mimo, już wtedy, równi pochyłej. Tak samo jak nie do końca trafne jest porównanie do ST43, jakby nie patrzeć ciężkiej lokomotywy towarowej. W latach 90-92 (a o ile dobrze kojarzę taki stan przedstawia model) załogi miały "swoje" lokomotywy ( w odróżnieniu od barbarzyńskiego systemu, każdy jeździ czym popadnie) i podobnie jak w Białymstoku tak i w Sierpcu dbano o maszyny. Zwłaszcza o te zatrudniane do ruchu osobowego czy pośpiesznego. Podkreślę jeszcze raz, masz talent do patynowania i świetną technikę, robisz to naprawdę wybornie. Na rumunach, zwłaszcza tych w ostatnich malowaniach prezentuje się wyśmienicie, nadal jednak uważam że tak piękna maszyna jaką jest SP45 nie zasługuje na takie traktowanie :)
 
OP
OP
m_zntk

m_zntk

Znany użytkownik
Reakcje
11.618 177 14
Michał obiecuję , że sie poprawię... o ile będą to moje loki dla mnie ..a nie pod kogoś :) , tymczasem do pudła poszedł gagar ...

1a.jpg
2a.jpg
3.jpg
4.jpg
 
OP
OP
m_zntk

m_zntk

Znany użytkownik
Reakcje
11.618 177 14
kolejny gagar przeszedł lifta ... co prawda jakiś czas temu ale czasu nie było aby go tu wrzucić..


1.jpg
2.jpg
 
Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 18
Tabor 24
Tabor 5
Tabor 107
Tabor 4

Podobne wątki