• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Tabor z warsztatu Telewizor11

Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.
OP
OP
m_zntk

m_zntk

Znany użytkownik
Reakcje
11.612 177 14
i kolejny lok ..do pudła po lifcie ... szczerze mówiąc jestem zawiedziony jakością tej 31, kalkomanie wyglądają jakby je położył jakiś amator :( , poręcze wypadają, logo fabloku lata jak .... , szybki w oknach to samo, na wózkach były spore odpryski farby, jak za tą kasę to dramat, lok jest od EFC .. z nowej produkcji





P3120205 Kopia.JPG
 
Ostatnio modyfikowane przez moderatora:

mikl

Znany użytkownik
Reakcje
3.587 104 12
Nie ujmując zasług za poprzednie wyroby, teraz dopiero w pełnej krasie wychodzi kunszt kolegi Telewizora. Żółta mordka aż się prosi o upaćkanie
 

jafrap

Znany użytkownik
Reakcje
8 0 0
Na tej lokomotywie wyjątkowo ładnie ta patynka wygląda, Cargo nie robi takiego wrażenia.
Może to kwestia koloru budy i na ciemnym niebieskim patynka tak nie rzuca się w oczy? Co nie zmienia faktu że "kargulec" jest zajefajnym modelem :) (piszę to by mnie źle nie zrozumieć).
[DOUBLEPOST=1426275818,1426275488][/DOUBLEPOST]
masz powyżej z odbłyśnikami, szczerze ...nie ma aż tak dużej różnicy, a łatwo można uwalić loka ...
Nie wiem, czy się dobrze rozumiemy. Miałem na myśli to w PIKOLCU http://forum.modelarstwo.info/attachments/dsc09603-jpg.277299/
A co miałeś na myśli pisząc "łatwo można uwalić loka"? :)
 
OP
OP
m_zntk

m_zntk

Znany użytkownik
Reakcje
11.612 177 14
fajne te odblysniki, a co ze szkiełkami ..jak będa zamontowane? a co do uwalenia loka, to oryginalne klosze są wklejone w budę, cięzko je wypruć ..
 

jafrap

Znany użytkownik
Reakcje
8 0 0
fajne te odblysniki, a co ze szkiełkami ..jak będa zamontowane?
Nie chcę zaśmiecać twojego tematu, ale szczegóły tutaj masz: http://forum.modelarstwo.info/threads/eu07-193-pkp-cargo-w-zntk-rybnik.24742/
[DOUBLEPOST=1426277514][/DOUBLEPOST]
a co do uwalenia loka, to oryginalne klosze są wklejone w budę, cięzko je wypruć ..
Może różnie z tym bywa, w wielu modelach (Piko) da się wysunąć po mocniejszym nacisku od wewnątrz.
 

Kris

Znany użytkownik
Reakcje
2.221 41 5
Ciekawe, czy kolega telewizor11 posunąłby się do "TAKIEJ" patyny.... :)
Złapana niedawno w Katowicach (przepraszam za słupy, robione na szybciora z telefonu) :)

Na żywo wyglądała na jeszcze brudniejszą :)
 

Załączniki

OP
OP
m_zntk

m_zntk

Znany użytkownik
Reakcje
11.612 177 14
Ciekawe, czy kolega telewizor11 posunąłby się do "TAKIEJ" patyny.... :)
Złapana niedawno w Katowicach (przepraszam za słupy, robione na szybciora z telefonu) :)

Na żywo wyglądała na jeszcze brudniejszą :)

myślę, że na cargo też przyjdzie czas... a tym czasem do pudła poszła inna 41 po lifcie ...


1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
 
Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 18
Tabor 24
Tabor 5
Tabor 107
Tabor 4

Podobne wątki