• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Tabor z warsztatu Telewizor11

Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.

Acid Rain 1973

Znany użytkownik
FREMO Polska
Reakcje
304 0 0
Pięęęęknoty... ale żeby nie było za słodko to w następnej wersji "żółtoczelnej" rozważ zgaszenie trochę kolorów na przodzie lokomotywy. Rdza Ci panie wyłazi pod oknami i na dachu a śliniak i czołownica walą kolorem po gałach :).

Pozdrawiam z Echo Papa Lima Lima
 
OP
OP
m_zntk

m_zntk

Znany użytkownik
Reakcje
11.612 177 14
Michał masz rację po całości ..ale własciciel loka co mieszka w Wiedniu ... tak sobie upatrzył, próbowałem go .. przekonać do naszej mantry a on ciągle swoje .... pokazałem fotę przed złożeniem ... i decyzja tak ma zostać .. co robić :( ... mój na bank by był urąbany jak należy ....

pozdrawiam .... z ... Echo Papa Sierra Charlie
 

Acid Rain 1973

Znany użytkownik
FREMO Polska
Reakcje
304 0 0
Rewelacja! Panie, buda spatynowana genialnie choć muszę się przypierwiastkować do dachu. Jest spatynowany w "negatywie" tzn. tam gdzie zazwyczaj bywa najbrudniejszy jest najczystszy :). Natomiast zasyfienie od spodu pierwsza klasa.
 
Reakcje
45 1 5
Ale nie da się ukryć że mogły by jeszcze sporo z modelu wycisnąć...
To prawda! Sam model jest świetny. Nie kupiłem tego od Piko bo czekam cierpliwie na ten od SM. Elektrowozy to trochę nie moja bajka. Mam kilka i chciałbym po mieć jeszcze EU07 w malowaniu Cargo i IC dla dopełnienia kolekcji i kilku składów. Potem jeszcze byczek i już chyba wszystko. Gdyby odbłyśniki w światłach Piko były srebrne i wklęsłe tak by sprawiało wrażenie prawdziwych świateł EU07 w modelu to brałbym. Wiem wiem... mogę sobie wymienić ale nie chce mi się babrać :)
 

Gethvar

Znany użytkownik
Reakcje
229 4 0
To prawda! Sam model jest świetny. Nie kupiłem tego od Piko bo czekam cierpliwie na ten od SM. Elektrowozy to trochę nie moja bajka. Mam kilka i chciałbym po mieć jeszcze EU07 w malowaniu Cargo i IC dla dopełnienia kolekcji i kilku składów. Potem jeszcze byczek i już chyba wszystko. Gdyby odbłyśniki w światłach Piko były srebrne i wklęsłe tak by sprawiało wrażenie prawdziwych świateł EU07 w modelu to brałbym. Wiem wiem... mogę sobie wymienić ale nie chce mi się babrać :)
No tak, paskudny offtop, ale fakt że ostatnio widziałem obok siebie seryjną cargówkę piko i prototyp SM i powiem szczerze że warto czekać...
 
OP
OP
m_zntk

m_zntk

Znany użytkownik
Reakcje
11.612 177 14
tak tak ..macie rację ...ale nie pokazujcie trupów stojących i odstawionych ... loków jest całą masa .. nie sugerujmy sie tylko 1-2 przypadkami .... bo tak to by każdy wyglądał tak samo, tak czasami obserwuję jak tu ktoś coś pokazuje .... i stwierdzam, ze większość z nas ... to patynuje loki na wzór taki, że lok powinien już być dawno pod chmurką albo skasowany ... np wagony .. jak leci smar z maźnic ... to taki wagon nie powinien być dopuszczony do ruchu .. a chyba nie na tym polega patynowanie taboru, który jeździ ... no chyba, że w krzaki ... jeśliby się tylko sugerować realią dla danego nr lokomotywy czy wagonu to trzeba by policzyć wszystkie plamy .. zacieki i nacieki, rozmiar plam w m2 i przeliczyć na 1/87 ... spektometrem zbadać jaki to kolor itd .. no i wtedy zaczynać postarzanie taboru ... :)
 
Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 18
Tabor 24
Tabor 5
Tabor 107
Tabor 4

Podobne wątki