• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Tabor z warsztatu Telewizor11

Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.

garcia ramirez

Znany użytkownik
Reakcje
1.115 50 6
CTL - kozak, ( ale swojego ci nie dam, przysiągłem że musze mieć w kolekcji choć jedną czystą lokomotywę, nie dam !!!!) Rail Polska - no, wreszcie pierwszy ktory wygląda jak człowiek. O reszcie nie muszę wspominać.

Hmm - a może dam ??!!
 

Adam Okuń

Znany użytkownik
Reakcje
1.095 1 0
Taki CTL przejechał (chyba) przedwczoraj przez Gołonóg. Oczywiście zdjęcia niet bo jechałem samochodem Aleją Zagłębia Dąbrowskiego, a tam się dość szybko jeździ ;)
 
OP
OP
m_zntk

m_zntk

Znany użytkownik
Reakcje
11.612 177 14
gags-y już w pudełkach... jadą do Kosy ;) .............. fajne te wagony .. jedyny feler to taki, że schodki przy zderzakach są na klej, jaby nie można by było zrobić ciut dłuższy pręcik wywiercic dziurkę i dopiero wkleić schodek w budę ...



3a.jpg
1a.jpg
2a.jpg
 

Zaqu

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
10 1 0
Ja jestem - jak do tej pory - zwolennikiem "pudełkowego czystego" taboru, ale im dłużej oglądam ten wątek, tym bardziej sie zastanawiam nad wysłaniem go do ciebie.
 

Adam66

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
6.416 110 1
Przyznaję bez bicia, że od niedawna nieudolnie staram się kopiować twoje warsztatowe dokonania w skali 1:700, ale to cholernie trudne. No ale jeśli mógłbym prosić o jakąś wapniarkę w formie inspiracji:X3:
 
Ostatnio edytowane:
OP
OP
m_zntk

m_zntk

Znany użytkownik
Reakcje
11.612 177 14
odpowiem tu na zadawane mi często pytanie jak i czym , jakie farby itd .. technika itd.... nie jestem jakimś tam wybitnym modelarzem ...... od zawsze miałem jakieś zdolności artystyczne, inspiracji i chęci szukałem w pancerce ... reszta to dobre oko, pewna ręka .... te wszystkie specyfiki AK, MIG czy inne podobne to tylko materiał, który daje możliwości, jeden pomaże model i pomyśli spatynowałem a drugi będzie szukał inspiracji, próbował aż uzyska jakiś tam pożądany efekt ... czasem ktoś powie, że ktoś ma tą "nutę " do czegoś .. być może to ta " nuta " daje właśnie to, że jeden potrafi, a drugi ... tylko pomaże .... ale uczyć się trzeba cały czas ...
 

Adam66

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
6.416 110 1
Ale mnie nie chodzi o tajniki kuchni. W mojej skali i tak wszystko muszę wymyślać od zera. Chodzi mi raczej o to czy nie masz jakiejś ładnej wapniarki, którą mógłbyś pokazać. Dla mnie opis jest zbędny, naprawdę.
 
OP
OP
m_zntk

m_zntk

Znany użytkownik
Reakcje
11.612 177 14
syfu nie ma .. zawsze jest porządek , a tym czasem między wyjazdami szkoleniami i ....... służbą na straży granic powietrznych naszej ukochanej RP .. spatynowałem stonkę ...a 07 są, są i czekają ... na swoją kolej .. ale póki co idą pełna parą rumuny ..






PC180026.jpg
 
Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 18
Tabor 24
Tabor 5
Tabor 107
Tabor 4

Podobne wątki