• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Tabor z warsztatu Telewizor11

Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.

KAROLeski2

Aktywny użytkownik
Reakcje
274 3 1
Uważam, że kolega telewizor11 poszedł na ilość i zaczyna odwalać chłam w patynowaniu.
Platforma z kontenerem, utwierdza mnie w tym przekonaniu.
Coś w stylu radosnej twórczości daniela loco.
Proste rozwiązanie... zrób lepiej...
... tylko nie zapomnij się pochwalić.
Sam osobiście lubię sobie dłubnąć przy taborze, ale zapewniam do TELEWIZORA11 mi baaaaardzo daleko.
Dla mnie jego waloryzacje to klasa sama w sobie i mało znam ludzi, ktorzy mu dorównują.

TELEWIZOR11, nerwy nerwami... ale może hamuj truchę...
 

Spacerowicz

Znany użytkownik
Reakcje
3.160 98 2
Życzyłbym sobie, aby każdy ewentualny "krytyk" przy takiej ilości zamówień jaką ma Mariusz potrafił stworzyć też i "jakość"- choć w połowie taką jaka jest tu obecnie prezentowana, tak na początek oczywiście.

Ps. Ja jestem zadowolony.
 

piterson

Znany użytkownik
BGM
Reakcje
61 0 0
Ja mam kilka dziel Mariusza. Rewelacja robota, są to perełki w mojej kolekcji. Ale nigdy na świecie nie było artysty, który nie byłby krytykowany. Krytyka konstruktywna dopinguje do dążenia do perfekcji:) Mariusz nie przejmuj sie:)
 

DarekW

Znany użytkownik
Reakcje
1.322 16 0
Co do kontenerów to sadzę, że kolega Nohab ma duże doświadczenie z racji iż jego baza kontenerowa, nie jeden kontener przeładowała. Poniżej zdjęcie jego pracy nad kontenerami.
PKP Cargo ..jpeg
Nie sądzę by chodziło o negację całości pracy nad wieloma świetnymi modelami Mariusza.
Co do wyglądu kontenera i platformy, na której jest przewożony, niestety można mieć uwagi (kto tego nie widzi, nie miał chyba zbyt wiele styczności z kontenerami)
Pamiętajmy o tym, że nie jest łatwą sztuką odtworzenie i odwzorowanie prawdziwego wyglądu taboru i nie zawsze się to udaje wykonać perfekcyjnie.
 
OP
OP
m_zntk

m_zntk

Znany użytkownik
Reakcje
11.618 177 14
chciałbym tylko powiedzieć tyle, jak kogoś obraziłem ...sorry, ale trzeba też pamiętać o tym i za każdym razem to piszę tu .. ja model wykonuję pod konkretnego zamawiającego, który nie zawsze chce mieć tak zrobione jak jest realnie .. to jest ogromna sztuka .. dogodzić WAM tu na forum i zamawiającemu .. dlatego też czasami lepiej nic nie pokazać .. od tyle.. a krytyka jeśli jest konstruktywna .. to powiem tak .. jest do tego prywatna wiadomość .. ciężko napisac .. stary jest ok ale może być lepiej ..zrób tak i tak ..ale nie..tu się nie da na tym forum tak zrobić ,,, bo tu jest buta pieniactwo ... i brak pokory !! ot tyle ,,, jeszcze raz ....zalogujcie się na innych forach modelarskich .. to się przy okazji czegoś nauczycie ....
 
OP
OP
m_zntk

m_zntk

Znany użytkownik
Reakcje
11.618 177 14
Karol ale nie znam .. jakbyś kiedyś zrobili ogólnopolską bibę .. i się poznali wszyscy razem ..to by było inne podejście do życia :) ... więc olejmy to .. i dajmy luz ... bo to do niczego nie prowadzi :) ...
 

nohab

Znany użytkownik
Reakcje
543 115 2
Ależ podziwiam twoją pracę :).
To jest jak z słuchaniem muzyki, jest piękna do pierwszej fałszywej nutki. I zastanawiasz się, co się stało?
Widocznie zamawiający nie ma słuchu ;).

Pozdrawiam
 
P

ps

Gość
kto tego nie widzi, nie miał chyba zbyt wiele styczności z kontenerami
Ja nie chciałbym Tobie, Darku, cytować tego samego co zacytowałem nohab'owi....
A ja już widziałem różne rzeczy - za stary już jestem...

Pamiętajmy o tym, że nie jest łatwą sztuką odtworzenie i odwzorowanie prawdziwego wyglądu taboru i nie zawsze się to udaje wykonać perfekcyjnie.
I tu napisałeś świętą prawdę. I tu opinie powinni wyrażać tylko ci, którzy od lat próbują tę najcięższą ze sztuk opanować.
 

olmeck

Aktywny użytkownik
Reakcje
2 0 0
Zastanawiam się, skad tacy sie biorą? Czy te wypowiedzi i negatywne oceny są po to żeby zaistnieć chociaż na chwilę? Potem pewnie potop, ale chwila była. Mariusz, dla mnie to co robisz to jest mistrzostwo, sam zresztą wiesz. Mój żart też się nie spodobał jakiemuś d ..... wi i oberwalem negatywa, co mnie ze smutku powaliło na kolana, nie jadłem, nie piłem boc przecież cały ten rodzaj ludzki kocham pasjami. Olej to i rób swoje, ale i cen nie podnos, bo zbankrutuje :LOL:.
 
Ostatnio edytowane:

nohab

Znany użytkownik
Reakcje
543 115 2
Zastanawiam się, skad tacy sie biorą? Czy te wypowiedzi są po to żeby zaistnieć chociaż na chwilę?
Czytają, obserwują, podpatrują, robią zdjęcia, porównują. Następnie próbują wykonać to co zauważyli, podpatrzyli.
Raz wyjdzie im lepiej, raz gorzej. Nie tylko zamawiają, ale próbują sami.
Wychyliłem się przed szereg chwalących, to dostało mi się po łapkach.
Oby tylko mistrz nie popadł w samo zadowolenie, bo nie będzie od kogo się uczyć.
 

olmeck

Aktywny użytkownik
Reakcje
2 0 0
Czytają, obserwują, podpatrują, robią zdjęcia, porównują. Następnie próbują wykonać to co zauważyli, podpatrzyli.
Raz wyjdzie im lepiej, raz gorzej. Nie tylko zamawiają, ale próbują sami.
Jeśli tak jest, to cacy, jednak określenie chłam w stosunku do roboty Mariusza, to zwyczajnie nie uchodzi. O gustach się nie dyskutuje, jednak szacunek się mu należy.
 
Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 18
Tabor 24
Tabor 5
Tabor 107
Tabor 4

Podobne wątki