• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Tabor z warsztatu Telewizor11

Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.
OP
OP
m_zntk

m_zntk

Znany użytkownik
Reakcje
11.618 177 14
Panowie, koledzy ... olać to .. słabe nie słabe .... mnie to grzeje prawdę mówiąc,................Michał do jakiego, to zobaczę za kilka dni, zmieniam technikę .... bo to już z deka mi sie przejadło, czas pokaże jak będzie wyglądał tabor po nowemu
 

olmeck

Aktywny użytkownik
Reakcje
2 0 0
Mariusz, to znaczy na jaką? Rewolucja całkowita czy dalsze poszukiwania? To co robiłeś było mistrzostwem świata to teraz co, kosmos?
 
OP
OP
m_zntk

m_zntk

Znany użytkownik
Reakcje
11.618 177 14
nie...to nie kosmos ..to sie nazywa technika cieniowania, miałem możliwość podpatrzenia jakis czas temu .. jak to robią na modelarni profesjonalni modelarze :) ... po prostu bajka
 

garcia ramirez

Znany użytkownik
Reakcje
1.117 50 6
No teraz to przykozaczyłeś z tą S200!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A mialem swoją pozostawić czystą. Ale jak sie patrzy na to co wyrabiasz - to się nie da, no nie da się po prostu mieć cokolwiek czystego w domu.
 
OP
OP
m_zntk

m_zntk

Znany użytkownik
Reakcje
11.618 177 14
komplet z PTK :)



PB010507.jpg

[DOUBLEPOST=1415562826,1415561599][/DOUBLEPOST]w tygodniu poszły pod lift cysterny DEC




PB090134.jpg
PB090138.jpg
PB090141.jpg
PB090148.jpg
PB090183.jpg

[DOUBLEPOST=1415563170][/DOUBLEPOST]oraz sety wagonów Falns


PB090197.JPG
PB090196.JPG

[DOUBLEPOST=1415563544][/DOUBLEPOST]i jeszcze osobówki ::)


PA010076.jpg
PA010083.jpg
PA010092.jpg
 
OP
OP
m_zntk

m_zntk

Znany użytkownik
Reakcje
11.618 177 14
może za kilka dni ... podobno jadą .. sam jestem ciekaw jak to ugryźć ... ? na pewno "świnka" zyska po takiej patynie .. nabierze kolorytu .. tak samo jak było z gagrami roco ... i nie będzie już tak drętwa
[DOUBLEPOST=1415992407,1415991853][/DOUBLEPOST]
2.jpg
1.jpg
 
OP
OP
m_zntk

m_zntk

Znany użytkownik
Reakcje
11.618 177 14
gościu .......... towarzyszu NOHAB............. POWIEM BRZYDKO bo czasem jestem z tego znany ..... weż się do roboty :) ! weź zrób coś swojego i pokaż ... poza tym zdjęcia nie nie oddają tego realnego wyglądu ... niech się wypowiedzą Ci którzy mają mój tabor ... powodzenia .. PROSZĘ NIE KASOWAĆ TEGO WPISU .... poza tym to jest mój wetek i mogę wystawic co mi się chce .. kolorowanki rysunki czy bajki ... a tak ogónie to zapraszam o ile kolega LECZO pozwoli na jego makietę .. to się przekonasz o jakości taboru ... szczerz to wnerwiają mnie takie pajace co sami nic nie zrobią tylko pitolą .. .co by to nie zrobili ..... a jeszcze jedna ważna rzecz ..... tabor nie jest mój tylko kogoś , ktoś mi przysyła fote i określa co chce .. co i na ile ma być zrobione .. więc ... nie zawsze to jest tak jak na realu .. czy juz naszym PKP ... ot filozofia .... do roboty i pokazać swoje, bo takich bąków tu jest wielu co po JaNKIELU ... a co do radosnej twórczości .. to akurat nie wiem czy można tu czochrać Daniela, że ma wizje jakieś swoje umie coś zrobić używa nowości ... itd ..
 
Ostatnio modyfikowane przez moderatora:
Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 18
Tabor 24
Tabor 5
Tabor 107
Tabor 4

Podobne wątki