• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Tabor z warsztatu Telewizor11

Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.

Bolesław 102

Bolesław Wielki Znawca Wszystkiego
Reakcje
361 98 10
Warszawa Odolany i Olszynka Grochowska
To powinienem go ( z widzenia) znać. Samo nazwisko niestety, nic mi nie mówi Zmieniając się, nie przedstawialiśmy się sobie z nazwiska. Było to zazwyczaj rutynowe "cześć"/ "witam". "Jak się jechało"? Jak pracowała lokomotywa, jak hamuje pociąg? ew. rozmowa o pogodzie w której przyszło nam jechać. Padało też pytanie "co zabierasz na powrót"? Na więcej zazwyczaj nie było przy postojach pociągu ok. 1-3 minut czasu. Więcej czasu a tym samym na rozmowy, było podczas przerw na stacjach tzw.: wypoczynku" (przerw pomiędzy jednym a drugim pociągiem). Gdybym widział zdjęcie zmarłego kolegi z "tamtych lat" (ok. 2008 roku) to na pewno skojarzyłbym.
 
Ostatnio edytowane:

Rokstedi

Znany użytkownik
PGM
Reakcje
1.506 0 0
Kilka miesięcy temu widziałem na makiecie piękny model EU07 z białostockim przydziałem. Już z daleka zauważyłem, że model wyszedł z pod Twojej ręki (Twój styl/jakość jest już rozpoznawalny :)). Dopiero po bliższym przyjrzeniu zobaczyłem jednak, że waloryzację wykonałeś na bazie modelu Piko. Model wyglądał rewelacyjnie - zmienił się nie do poznania. Mimo wszystko, patrząc na Twoje Siódemki pozostaje niedosyt, że tak mało w porównaniu do modeli Piko, trafia w Twoje ręce Siódemek SM. Te to dopiero prezentują się po Twoich zabiegach! A może nie wszystkie pokazujesz na forum? Niemniej każdy prezentowany tu model jest dowodem kunsztu modelarskiego tym bardziej docenianym przeze mnie, piszącego te słowa w przerwie pomiędzy kolejnymi etapami malowania mojej Siódemki. Kto nie malował ten nie ma pojęcia ile umiejętności wymaga ładne i czyste malowanie, nie mówiąc o nanoszeniu śladów eksploatacji.
 
OP
OP
m_zntk

m_zntk

Znany użytkownik
Reakcje
11.618 177 14
I ja postanowiłem zabawić się w "Moniczkę", na początek co by było jakby ruscy nam sprzedali zamiast gagara np Ludmiłę ??
Zdjęcia gotowej wizualizacji jak mi się uda, to zrobię popsutym starym aparatem na tle jakiejś okolicznej "żabki"

Lokomotywa ma przydział "Zakład Taboru Wrocław lok. Żabka"
ps. wszystkie emotki z uśmiechem będą zgłoszone do admina PEGASUSA.



20220210_211836.jpg
 
Ostatnio edytowane:
Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 18
Tabor 24
Tabor 5
Tabor 107
Tabor 4

Podobne wątki