• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Tabor z warsztatu Telewizor11

Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.

Qmaty

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
5.827 235 3
Mariusz, daj się napić. Szklankę ulubionego trunku prawie wylałem na klawiaturę. Piękny real wyszedł.
PS. Jeśli masz możliwość zrobienia fotki na dioramie, to poproszę.
 

SP47-001

Aktywny użytkownik
Reakcje
242 12 4
Hmm, ok, z tym że na tym zrzucie ekranu czcionka ewidentnie się nie zgadza z tą na modelu - na modelu jest taka jak na moim projekcie (chodzi o LTC).

1635198529407.png <= To jest mój projekt.

Moje wątpliwości wzięły się stąd, że przesłałem kiedyś mailowo gotowe projekty na m.in. Cargounit i LTC (po prośbie, w celach podglądowych)...

Jeśli to nie są moje projekty lub ich elementy - ok, nie ma problemu - jeśli jednak są to prosiłbym o umieszczenie o tym informacji, nie mówiąc o wcześniejszym pytaniu o pozwolenie na ich użycie (to na przyszłość).

Jeszcze na koniec dodam od siebie - zaprojektowanie graficzne kalek to nie jest takie "hop-siup", czasami zabiera bardzo dużo czasu i wymaga wiedzy, nie tylko tej kolejowej.
 
OP
OP
m_zntk

m_zntk

Znany użytkownik
Reakcje
11.612 177 14
Hmm, ok, z tym że na tym zrzucie ekranu czcionka ewidentnie się nie zgadza z tą na modelu - na modelu jest taka jak na moim projekcie (chodzi o LTC).

Zobacz załącznik 847265 <= To jest mój projekt.

Moje wątpliwości wzięły się stąd, że przesłałem kiedyś mailowo gotowe projekty na m.in. Cargounit i LTC (po prośbie, w celach podglądowych)...

Jeśli to nie są moje projekty lub ich elementy - ok, nie ma problemu - jeśli jednak są to prosiłbym o umieszczenie o tym informacji, nie mówiąc o wcześniejszym pytaniu o pozwolenie na ich użycie (to na przyszłość).

Jeszcze na koniec dodam od siebie - zaprojektowanie graficzne kalek to nie jest takie "hop-siup", czasami zabiera bardzo dużo czasu i wymaga wiedzy, nie tylko tej kolejowej.

Masz rację, zrobienie kalek zabiera sporo czasu, trzeba mieć ciut wiedzy tej kolejowej jak i zarówno tej do użycia odpowiednich programów, na szczęście jest YT, fora i poradniki, wystarczy tylko dobrze się przyłożyć, pooglądać filmiki , popytać ludzi na forach i małymi kroczkami zacząć robić coś dla siebie. Po prostu trzeba się całe życie uczyć ... nie mylić z nauką prezydenta Dudy.

Także Igor ... robisz bardzo dobre kalki ..... działaj dalej w tym temacie bo wychodzi Ci to świetnie :)
 
Ostatnio edytowane:
Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 18
Tabor 24
Tabor 5
Tabor 107
Tabor 4

Podobne wątki