• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Tabor z warsztatu Telewizor11

Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.
OP
OP
m_zntk

m_zntk

Znany użytkownik
Reakcje
11.618 177 14
Model ST43, delikatna patyna, pełne polskie prawidłowe zgarniacze, siatka w kominie z wentylatorem, tablice producenta na pudle, kopułki na czołownicy, gniazda sterowania na belce zderzakowej, kpl węży na belce zderzakowej, sprzęgi Weinerta, maszynista w kabinie, wszystko zabezpieczone odpowiednimi lakierami.


20210417_201247.jpg
20210417_201249.jpg
20210417_201257.jpg
20210417_201319.jpg
 

Flotoma

Znany użytkownik
Reakcje
4.925 5 0
Bardziel LPG, czyli NRD-owski odpowiednik naszego PGR :) Takie IFY na balonach z zabudową do zbioru płodów rolnych dało się jeszcze spotkać około 10 lat temu zaraz po minięciu przejścia granicznego Kostrzyn/ Kietz.
 

mikl

Znany użytkownik
Reakcje
3.612 107 12
A ja się zastanawiam czemu kolega który zamówił te wagony nie zareklamował u źródła, tylko przesłał do Ciebie? :niepewny: W końcu jak się kupi telefon Samsunga, to na reklamacje nie śle się do Apple.. Szkoda patyny, gdyż sama w sobie fajna
 
OP
OP
m_zntk

m_zntk

Znany użytkownik
Reakcje
11.618 177 14
A ja się zastanawiam czemu kolega który zamówił te wagony nie zareklamował u źródła, tylko przesłał do Ciebie? :niepewny: W końcu jak się kupi telefon Samsunga, to na reklamacje nie śle się do Apple.. Szkoda patyny, gdyż sama w sobie fajna
Nie będę tu opisywał całej tej sprawy, "oni" już ze sobą rozmawiają albo rozmawiali na ten temat. Widać coś poszło nie tak, że trafiły do mnie. Dalej nie wnikam.
 

Speedway

Znany użytkownik
Reakcje
8.712 17 0
Jeśli autorem tej nieudanej patyny jest ktoś, kto ogłasza się na naszym forum, to nie widzę przeszkód aby podać jego nick. W ten sposób można ostrzec innych potencjalnych klientów, przed niepotrzebnymi nerwami i stratami finansowymi.
 
Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 18
Tabor 24
Tabor 5
Tabor 107
Tabor 4

Podobne wątki