• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Tabor z warsztatu Telewizor11

Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.

Andrzej Px48

Aktywny użytkownik
KMK N-orma
Reakcje
60 0 0
Napisze tak: podziwiam Twój warsztat i umiejętności ale ta IFa i Skoda są raczej na średnim poziomie tego do czego mnie przyzwyczaiłeś. No chyba że zamawiający sobie tak życzył.
 
OP
OP
m_zntk

m_zntk

Znany użytkownik
Reakcje
11.618 177 14
Napisze tak: podziwiam Twój warsztat i umiejętności ale ta IFa i Skoda są raczej na średnim poziomie tego do czego mnie przyzwyczaiłeś. No chyba że zamawiający sobie tak życzył.
Szczerze.... to IFA jak i LIAZ to bardzo stare modele, mają po jakieś 35 lat. Nie było moim celem zrobienie z nich cudów, tylko odświeżenie powłok. Autka mają inne przeznaczenie, nie jadą do żadnego zbieracza czy zamawiającego, są przeznaczone dla ośmioletniego chłopca, który jest chory. Także jest to całkowicie non profit przedsięwzięcie, mają po prostu cieszyć oko.
 

Andrzej Px48

Aktywny użytkownik
KMK N-orma
Reakcje
60 0 0
Słusznie prawisz. Ja tez prowadzę modelarnię, tylko moje dzieciaki preferują proste plastiki ,,weekendowe". Głównie samoloty i czołgi. Ale dla mnie jest to radośc że przynajmniej na kilka godzin odciągam je od komputera. Kilkoro uczestników załapało bakcyla modelarskiego i tworzą dioramy. Niestety kolejarzy wśród nich nie ma ..
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.938 386 20
Ja tam się na samochodach średnio znam, ale dla mnie, taka waloryzacja jest świetna. Pięknie zrobiłeś te ślady zużycia. Może jeszcze możnaby zmienić koła w Skodzie, bo te Permotowskie są słabe. Ale jak dla mnie to modele wyglądają jak rasowe samochody, a nie jak zabawki...
 

Astro

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
9.811 301 15
Mariusz, auta świetne, wprawdzie bez wycieraczek i lusterek, ale to da się załatwić. W moich ifach wymieniam jeszcze te grubaśne "schodki" na trawione. No i tak jak wspomniał Maciej, aż się prosi o właściwe koła, najładniej wychodzą trilexy, które możesz kupić u kolegi @Adam66.
 
OP
OP
m_zntk

m_zntk

Znany użytkownik
Reakcje
11.618 177 14
Mariusz, auta świetne, wprawdzie bez wycieraczek i lusterek, ale to da się załatwić. W moich ifach wymieniam jeszcze te grubaśne "schodki" na trawione. No i tak jak wspomniał Maciej, aż się prosi o właściwe koła, najładniej wychodzą trilexy, które możesz kupić u kolegi @Adam66.
Grześ zapewne zgłoszę się do Ciebie po lusterka i wycieraczki :)
 

Astro

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
9.811 301 15
Patrz, nie zauważyłem, że pisałeś, nie wiem co z tymi powiadomieniami...
bardzo chętnie odstąpię, co więcej niebawem będę miał również trilexy własnej roboty ;)
 
Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 18
Tabor 24
Tabor 5
Tabor 107
Tabor 4

Podobne wątki