• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Tabor z warsztatu Telewizor11

Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.

Andrzej Harassek

Moderator For Prawdziwa Kolej Koleje Innych Krajów
Zespół forum
Donator forum
Reakcje
11.291 459 29

garou

Ostrzeżony
Reakcje
4.111 416 99
przecież to parszywie wyglądający śledzior rokowski , zwany kłónicą lub dyszelem, podatny na uszkodzenia/wygięcia , zatem H0
Dzięki za sprostowanie. Mi się wydawało, że to TT (bo kojarzę podobne sprzęgi Tilliga w tej skali). Ale chciałem dopytać dla pewności. Więc skoro kolega 'TV11' odpowiedział "tak", to znaczy, że albo się pomylił o co bym go nie posądzał, albo ma gdzieś prawidłową odpowiedź... dobra, więcej nie pytam bo tu widocznie pewne rzeczy "trza" wiedzieć...
 
Ostatnio edytowane:
OP
OP
m_zntk

m_zntk

Znany użytkownik
Reakcje
11.612 177 14
Dzięki za sprostowanie. Mi się wydawało, że to TT (bo kojarzę podobne sprzęgi Tilliga w tej skali). Ale chciałem dopytać dla pewności. Więc skoro kolega 'TV11' odpowiedział "tak", to znaczy, że albo się pomylił o co bym go nie posądzał, albo ma gdzieś prawidłową odpowiedź... dobra, więcej nie pytam bo tu widocznie pewne rzeczy "trza" wiedzieć...

Pytaj, trzeba się pytać ..... :)

To ja się "walnąłem" ... powinno być tak : BR120 Fleischmann , skala N.
 
Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 18
Tabor 24
Tabor 5
Tabor 107
Tabor 4

Podobne wątki