• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Tabor z warsztatu Telewizor11

m_zntk

Znany użytkownik
Najmocniej przepraszam kolegów za zamieszczenie mojego i tak niekompletnego wpisu w niewłaściwym wątku. Pisałem z telefonu a wiadomość adresowana była do innego użytkownika i miała być jako priv i odnosić się do jego modeli stojących tylko w gablotach ale omyłkowo i przez nieuwagę zamieszczona została tutaj.

Piotrunio ....spoko, ja się nie gniewam, nawet się cieszę, że mnie wywołałeś do tablicy :) , bo miałem zamiar juz jakiś czas temu napisać takiego posta. Także spoko ...działamy chłopie i jesteśmy na łączach.

Ps. ta "świnka" która jest powyżej w wątku, to chciałbym napisać, że tylko te listwy aby ładnie położyć to zeszło 4 godzinki z bani, aby było równo i czysto, na to lakier połysk, po połysku mat, wczesniej malowanie żaluzji , montaż trąbek i kolejne malowanie, kabiny, a to wszystko czas. Same reflektorki i montaż oświetlenia z płytkami, lutowanie diodek SMD ...tylko następne 4 godzinki i cały dzień przy stole.

Ostatnio edytowane:

zdeniu

Znany użytkownik
Ps. ta "świnka" która jest powyżej w wątku, to chciałbym napisać, że tylko te listwy aby ładnie położyć to zeszło 4 godzinki z bani, aby było równo i czysto, na to lakier połysk, po połysku mat, wczesniej malowanie żaluzji , montaż trąbek i kolejne malowanie, kabiny, a to wszystko czas. Same reflektorki i montaż oświetlenia z płytkami, lutowanie diodek SMD ...tylko następne 4 godzinki i cały dzień przy stole.
Tego nigdy nie zrozumie nikt kto sam przynajmniej nie próbował czegoś zrobić.
Zawsze będą zarzuty, co tak długo, co tak drogo itd.

xxx

Aktywny użytkownik
Ja chciałem zamówić listwy do swojej EP ale one są za krótkie chyba bo te malowane Pikowskie wystają przez nimi koło reflektora. Czy te trawione są za krótkie bo widać tam namalowaną listwę? Kurcze myślałem, że to się wstrzeli idealnie w modelu.

m_zntk

Znany użytkownik
Ja chciałem zamówić listwy do swojej EP ale one są za krótkie chyba bo te malowane Pikowskie wystają przez nimi koło reflektora. Czy te trawione są za krótkie bo widać tam namalowaną listwę? Kurcze myślałem, że to się wstrzeli idealnie w modelu.

Napisałbym coś tu o modelach piko, ale nie chcę toczyć kolejnej burzy mózgów. Powiem tylko tyle, że kłania się matematyka, kątomierze i porządna miarka.