• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Tabor z warsztatu Telewizor11

jestrabh

Znany użytkownik
Ja już Ci Mariusz to kiedyś powiedziałem, że Twój nick to powinien być RUMUN. Bo robisz fantastyczne modele, ale z Rumunami to Ty cuda wyprawiasz. Bo jak z takiego badziewia od MTB robisz coś tak pięknego to tylko się to w kategoriach cudu mieści.(y)

Ode mnie pytanie dlaczego ów piękny Rumun ;) ma jeden bufor okrągły a inszy bardziej zbliżony do prostokątnego? I czy takie cuda tylko w H0 czy w TT są do "zrobienia"? Gwoli ścisłości - Liga Mistrzów!

Kapkę alkoholu spożyłem - ale ten od strony Dworca Towarowego wydaje mi się być prostokątnym. Ten bliżej obiektywu jak księżyc w pełni. Jednak zaufam na tę okoliczność Twoim zapewnieniom i przy najbliższej okazji badań okresowych zbadam wzrok po dwakroć. Wszystko to bym mógł w przyszłości cieszyć oczy kolejnymi Telewizorowymi pracami.