• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Tabor z warsztatu Telewizor11

Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.

jestrabh

Znany użytkownik
Ja już Ci Mariusz to kiedyś powiedziałem, że Twój nick to powinien być RUMUN. Bo robisz fantastyczne modele, ale z Rumunami to Ty cuda wyprawiasz. Bo jak z takiego badziewia od MTB robisz coś tak pięknego to tylko się to w kategoriach cudu mieści.(y)

Ode mnie pytanie dlaczego ów piękny Rumun ;) ma jeden bufor okrągły a inszy bardziej zbliżony do prostokątnego? I czy takie cuda tylko w H0 czy w TT są do "zrobienia"? Gwoli ścisłości - Liga Mistrzów!

Kapkę alkoholu spożyłem - ale ten od strony Dworca Towarowego wydaje mi się być prostokątnym. Ten bliżej obiektywu jak księżyc w pełni. Jednak zaufam na tę okoliczność Twoim zapewnieniom i przy najbliższej okazji badań okresowych zbadam wzrok po dwakroć. Wszystko to bym mógł w przyszłości cieszyć oczy kolejnymi Telewizorowymi pracami.

Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.