• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Tabor z warsztatu Telewizor11

Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.
OP
OP
m_zntk

m_zntk

Znany użytkownik
Reakcje
11.618 177 14
Pewnych rzeczy nie przeskoczysz.. Świat jest pełen nieszczęśliwych modelarzy nieskłonnych do kompromisów. Na sprzęgach się kompletnie nie znam i nie wiem czy są lepsze, ale jeśli nie, to nic nie stoi na przeszkodzie by coś wymyślić w tej kwestii.
To zło konieczne do zabawy, nie ma co wymyślać, są i już. Ale np do gablotki koniecznie bez sprzęgi ;)
 

Astro

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
9.811 301 15
no nieee.... ja cię chromolę... idź do diabła z tymi twoimi patynami... co jeden model to lepszy...
jak znajdziesz trochę czasu i chęci, to proszę pokaż w zbliżeniu tę wnękę z zaworami (?) pośrodku, bo coś czuję, że wygląda to jeszcze ciekawiej z bliska.
 

mikl

Znany użytkownik
Reakcje
3.618 107 12
Powiem tak..dla mnie te prace powodują że tak naprawdę bez znaczenia jest czy wagon w 100% zgodny z oryginałem czy jest "przemalowanką". Dopiero patyna ( w Towim wykonaniu) powoduje że to coś co jest zabawką staje się modelem czegoś co wystepuje w rzeczywistości.
 

Astro

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
9.811 301 15
Coś w tym jest. Ale nie do końca, jak ostatnio próbowałem swoich sił w naśladowaniu kolegi Mariusza na piko hobby, to faktycznie model zyskał i przestał razić tandetnością, nawet mimo moich miernych umiejętności. Z kolei przypuszczam że nawet "nasz" mistrz nie poradziłby sobie z tym:
wagon-towarowy-kryty-pkp-cargo-155-3068-7-piko-1983804.jpg
podziały są chyba zrobione kalkomanią...
 

dgajus

Moderator Grupy SKMK
SKMK
Reakcje
3.156 42 1
Coś w tym jest. Ale nie do końca, jak ostatnio próbowałem swoich sił w naśladowaniu kolegi Mariusza na piko hobby, to faktycznie model zyskał i przestał razić tandetnością, nawet mimo moich miernych umiejętności. Z kolei przypuszczam że nawet "nasz" mistrz nie poradziłby sobie z tym:
Zobacz załącznik 569945
podziały są chyba zrobione kalkomanią...
Na ten wagonik (absolutnie nie model!) ewidentnie szkoda czasu i materiałów modelarskich.
 
Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 18
Tabor 24
Tabor 5
Tabor 107
Tabor 4

Podobne wątki