• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Tabor WKD

radek_m

Aktywny użytkownik
Reakcje
145 3 0
może to nie tabor liniowy, ale utrzymania linii.
Pociąg sieciowy WKD stacjonujący w Komorowie z WM-15 04 na czele
Pewnie wczoaj pracowałą przy naprawie trakcji po awarii.

i jeszcze coś z przygotowań do remontu toru nr 1.

a wagony te ciągała nocą przez cały maj SM42 2015, obecnie uwięziona na lini WKD (rozebrany w związku z remontem fragment torów łącznicy WKD przy stacji PKP Pruszków w obrębie samej stacji)
 
OP
OP
M

maniek2820

Znany użytkownik
Reakcje
12 1 0
Przelotem przez Opacz ,wybudowano Peron nr 3 na torze wkierunku Warszawy.Tu zapewne będzie przesiadka między składami kursującymi wahadłowo Warszawa-Opacz,Opacz-Komorów w trakcie remontu.Oraz EN94 na Reduta -Ordona
 

Załączniki

OP
OP
M

maniek2820

Znany użytkownik
Reakcje
12 1 0
Na szlaku WKD Otrębusy -Tworki......
 

Załączniki

OP
OP
M

maniek2820

Znany użytkownik
Reakcje
12 1 0
.....
 

Załączniki

OP
OP
M

maniek2820

Znany użytkownik
Reakcje
12 1 0
W dniu wczorajszym tylko jeden pociąg złożony z EN94(34+39) obsługiwał pasażerów
DSCN4924.JPG
 

Załączniki

Ostatnio edytowane:
OP
OP
M

maniek2820

Znany użytkownik
Reakcje
12 1 0
EN94-34
 

Załączniki

OP
OP
M

maniek2820

Znany użytkownik
Reakcje
12 1 0
za oknem.....
 

Załączniki

Andrzej Harassek

Moderator For Prawdziwa Kolej Koleje Innych Krajów
Zespół forum
Donator forum
Reakcje
11.379 463 29
Tak, ale wiadukt nad linią radomską jest nowy. Stary wiadukt, linii WKD w kierunku ul. Szczęśliwickiej, był nad linią radomską ok. 200-300 m dalej w kierunku Radomia. Nie wiem, czy przetrwały tam ślady przyczółków, trzydzieści parę lat temu ślady starych torów WKD były tam wyraźnie widoczne.
 

JacekGG

Aktywny użytkownik
Reakcje
36 0 0
Tak, ale wiadukt nad linią radomską jest nowy. Stary wiadukt, linii WKD w kierunku ul. Szczęśliwickiej, był nad linią radomską ok. 200-300 m dalej w kierunku Radomia. Nie wiem, czy przetrwały tam ślady przyczółków, trzydzieści parę lat temu ślady starych torów WKD były tam wyraźnie widoczne.
Czasami tamtędy przejeżdżam po ulicy zrobionej w miejscu łącznicy linii kolejowej z bocznicami pomiędzy Instalatorów a Łopuszańską i nie widać tam śladów. Dzięki że napisałeś gdzie mniej więcej był stary wiadukt, może uda się coś wypatrzeć. Może na terenie składów które tam są pozostały się jakieś tory.
 
OP
OP
M

maniek2820

Znany użytkownik
Reakcje
12 1 0
Wiadukt WKD został usunięty dopiero w roku 2008 przy okazji modernizacji szlaku WWA Zach-Okęcie niesty nie zdążyłem zrobić cyfrowo fotek natomiast w tym temacie wrzuciłem fotkę z końca lat 90.Kładkę dla pieszych wstawioną przez kolegę Jarząbka również wtedy usunięto zresztą była wyłączona pare lat wcześniej z użytku ze względu na zły stan techniczny
http://forum.modelarstwo.info/threads/tabor-wkd.11500/page-3
 
Ostatnio edytowane:
OP
OP
M

maniek2820

Znany użytkownik
Reakcje
12 1 0
Panie Andrzeju nie ma gdyż w trakcie modernizacji je usunięto .Od znajomych wiem że elementy szyn i inne kolejowe drobiazgi usunięto przy przebudowie ulicy Drawskiej(przy działkach) i budowie parkingu przy parku .Wiązało się to z masową zabudową rejonu Szczęśliwice
 

Podobne wątki