• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Fotografie Tabor prywatnych przewoźników

Andrzej Harassek

Moderator For Prawdziwa Kolej Koleje Innych Krajów
Zespół forum
Donator forum
Reakcje
11.290 459 29
Mam prośbę do wszystkich, zamieszczających zdjęciu zarówno w tym, jak i w kilku innych, podobnych wątkach w dziale "Prawdziwa kolej" o bardziej krytyczne przyglądanie się swoim zdjęciom przed decyzją wstawienia ich na forum. Wydaje mi się, że te wątki powinny służyć do pokazywania rzeczywiście ciekawych zdjęć lokomotyw, albo w niecodziennym malowaniu czy oznakowaniu, albo w ciekawym ujęciu. Ale zamieszczanie dziesiątków zdjęć praktycznie identycznych maszyn, różniących się wyłącznie numerem, fotografowanych w tym samym, albo bardzo podobnym miejscu i ujęciu, wydaje się lekką przesadą. Prosiłbym też o zwrócenie większej uwagi na jakość fotografii, bo niektóre tu zamieszczane są nie najwyższej jakości, a nie przedstawiają niczego szczególnego, co usprawiedliwiałoby wstawienie kiepskiego technicznie zdjęcia. Wprawdzie możliwości serwera forum są dość duże, ale jednak nie są nieograniczone.

Powtarzam ten sam post w kilku wątkach, w których pojawia się wiele w sumie podobnych do siebie zdjęć.
 

Meggido

Znany użytkownik
Reakcje
2.652 12 2
E tam, nie jest szpetny, a już na pewno zgrabniejszy, niż Taurus, który jest wyjątkowo nieciekawy z wyglądu. Razem z BR 101 DB należy do najbrzydszych elektrowozów, jakie znam, choć doceniam ich wszystkie zalety, które sprawiają, że są to jedne z najlepszych europejskich lokomotyw ostatnich 20-30 lat.
Prawda. Taurus, to najpaskudniejsza współczesna lokomotywa....
 

robertmuszka

Znany użytkownik
FREMO Polska
H0e
T M M
Reakcje
4.091 153 19
Niedziela na stacji, siedzi człowiek pół dnia, czeka i czeka, a jak jedzie do domu, to takie niespotykane, bo drugi raz ten typ lokomotywy spotkałem.
NIe było czasu na nic, szła jak dzik w kukurydzę. Chwila na zaparkowanie auta, aparat i pstryk.
A była to 15D/A-033 z krótkim składem węglarek na szlaku przed stacją Zaryń.
15DA-033.JPG
 

Szwed1978

Znany użytkownik
Reakcje
5.268 58 3
Przejeżdżałem na rowerze. Tak dawał po oczach, że wyciągnąłem telefon i uwieczniłem.

2020.08.12 - Warszawa Gdańska.
Laude.pl

E6ACTadb-035 , wagony z kontenerami intermodalnymi.

Zobacz załącznik 772411
Nie do końca jestem przekonany że to transport inter modalny, patrząc jako całość, ponieważ pierwsze trzy kontenery to raczej pasują tylko do transportu kolejowego (jeżeli jest inaczej to proszę o sprostowanie :) ). Te kontenery (trzy pierwsze i czwarty na zdjęciu) służą do transportu zrębek z drewna które widziałem tylko na transporcie kolejowym. Jak ktoś te kontenery widział w transporcie drogowym to proszę o informacje.
Jak chodzi o całość , owszem to transport inter modalny, ale to do końca chyba nie chodzi o to.
 

tty12

Nowy użytkownik
Reakcje
12 0 0
Nie do końca jestem przekonany że to transport inter modalny, patrząc jako całość, ponieważ pierwsze trzy kontenery to raczej pasują tylko do transportu kolejowego (jeżeli jest inaczej to proszę o sprostowanie :) ). Te kontenery (trzy pierwsze i czwarty na zdjęciu) służą do transportu zrębek z drewna które widziałem tylko na transporcie kolejowym. Jak ktoś te kontenery widział w transporcie drogowym to proszę o informacje.
Jak chodzi o całość , owszem to transport inter modalny, ale to do końca chyba nie chodzi o to.
Znalazłem:
https://d1dcnte8mfzkpv.cloudfront.net/uploads/2016/03/759276e8-41b4-459c-8a1b-4a033fb1517b.jpg

https://trans.info/pl/transport-int...yjne-kontenery-56e1834fbfbba05576102b3c-12893

Wygląda na to, że niektóre mogą jeździć na ciężarówkach. Nie jestem ekspertem w tym temacie :)
 

feymo

Aktywny użytkownik
FREMO Polska
KSK Wrocław
Reakcje
475 3 0
Koledzy

Sprawa jest.
Potrzebuję zdjęć lokomotyw w własności Industrial Division (Cargounit) do wykorzystania w folderach reklamowych, na stronie internetowej firmy i takie tam. Oczywiście każde zdjęcie opatrzone będzie informacją o autorze.
W zamian zrewanżujemy się gadżetami firmowymi. Chętnych proszę o kontakt na priv
 

Podobne wątki